Tag Archives | zakupy

Jak robić zakupy i nie przepłacić? To właściwie łatwe, trzeba trzymać się najbardziej istotnych ustaleń

Po każdej wizycie w supermarkecie Twoje konto zostaje ogołocone o paręset złotych. A przecież tak naprawdę nic nie kupiłeś! Jak to się dzieje, że paragon stale się wydłuża, a sumy wydawane w sklepie wzrastają?

Innowacyjne opakowania dla wielu branż

Współcześnie trudno jest wskazać branżę, która nie czerpałaby z wszelakich dostępnych osiągnięć technologicznych, jakie pojawiły się na rynku. Wyjątkiem nie jest tu bynajmniej gałąź przemysłu związana z wytwarzaniem opakowań.

Z jakiej przyczyny gazetki z promocjami przynoszą korzyści tak hipermarketom, jak i klientom

Hipermarkety na przeróżne metody zabiegają o konsumentów – im więcej towarów oni zakupią, tym więcej zostawią w kasie. Teraz istnieje wiele technik pozyskiwania kupujących. Zwłaszcza okres świąteczny obfituje w rabaty, bo konsument przyciągnięty do sklepu z pewnością zakupi także pozostałe produkty.

Wybór samochodu – jak dokonać właściwego?

Wybór auta z pewnością nie należy do najłatwiejszych decyzji. W końcu dokonujemy go z reguły raz na kilka lat, a często jedynie raz na kilkanaście. Powinien być on więc jak najlepiej przemyślany i jak najbardziej nie powinien być pochopny. Nikt z nas przecież nie chciałby męczyć się z samochodem, który zupełnie nam nie odpowiada i wyłącznie nas irytuje. Dlatego zanim podpiszemy umowę warto sprawdzić pojazd ze wszystkich stron i pod wszystkimi możliwymi względami.