Tag Archives | zakupy

Innowacyjne opakowania dla wielu branż

Współcześnie ciężko byłoby wskazać branżę, jaka nie czerpałaby z wszelkich dostępnych osiągnięć technicznych, które pojawiły się na rynku. Wyjątkiem nie jest tu w żadnym wypadku gałąź gospodarki wiążąca się z tworzeniem opakowań.

Jak robić zakupy i nie przepłacić? To właściwie łatwe, trzeba trzymać się najbardziej istotnych ustaleń

Po każdej wizycie w markecie Twoje konto staje się ogołocone o paręset złotych. A przecież tak naprawdę nic nie kupiłeś! Jak to się stało, że paragon stale się wydłuża, a sumy zostawiane w sklepie wzrastają?

Z jakiej przyczyny gazetki z promocjami przynoszą korzyści tak hipermarketom, jak i klientom

Hipermarkety na przeróżne metody zabiegają o konsumentów – im więcej towarów oni zakupią, tym więcej zostawią w kasie. Teraz istnieje wiele technik pozyskiwania kupujących. Zwłaszcza okres świąteczny obfituje w rabaty, bo konsument przyciągnięty do sklepu z pewnością zakupi także pozostałe produkty.

Wybór samochodu – jak dokonać właściwego?

Wybór auta z pewnością nie należy do najłatwiejszych decyzji. W końcu dokonujemy go z reguły raz na kilka lat, a często jedynie raz na kilkanaście. Powinien być on więc jak najlepiej przemyślany i jak najbardziej nie powinien być pochopny. Nikt z nas przecież nie chciałby męczyć się z samochodem, który zupełnie nam nie odpowiada i wyłącznie nas irytuje. Dlatego zanim podpiszemy umowę warto sprawdzić pojazd ze wszystkich stron i pod wszystkimi możliwymi względami.