Tag Archives | zakupy

Z jakiej przyczyny gazetki z promocjami przynoszą korzyści tak hipermarketom, jak i klientom

Hipermarkety na różne sposoby zabiegają o klientów – im więcej produktów oni kupią, tym więcej zostawią w kasie. Współcześnie istnieje wiele technik zdobywania kupujących. Szczególnie okres przedświąteczny obfituje w rabaty, bo klient zwiedzony do sklepu z pewnością kupi również pozostałe produkty.

Innowacyjne opakowania dla wielu branż

Obecnie trudno byłoby wskazać branżę, która nie korzystałaby z wszelkich dostępnych osiągnięć technicznych, które pojawiły się na rynku. Wyjątkiem nie jest tu bynajmniej gałąź gospodarki wiążąca się z wytwarzaniem opakowań.

Jak robić zakupy i nie przepłacić? To właściwie łatwe, trzeba trzymać się najbardziej istotnych ustaleń

Po każdej wizycie w supermarkecie Twoje konto staje się ogołocone o paręset złotych. A przecież prawie nic nie zakupiłeś! Jak to się stało, że paragon wciąż się wydłuża, a sumy wydawane w sklepie wzrastają?

Wybór samochodu – jak dokonać właściwego?

Wybór auta z pewnością nie należy do najłatwiejszych decyzji. W końcu dokonujemy go z reguły raz na kilka lat, a często jedynie raz na kilkanaście. Powinien być on więc jak najlepiej przemyślany i jak najbardziej nie powinien być pochopny. Nikt z nas przecież nie chciałby męczyć się z samochodem, który zupełnie nam nie odpowiada i wyłącznie nas irytuje. Dlatego zanim podpiszemy umowę warto sprawdzić pojazd ze wszystkich stron i pod wszystkimi możliwymi względami.