Archive | Newsy motoryzacyjne – zawsze dobrze poinformowani

O czym pamiętać musi każdy posiadacz auta? Na co zwrócić uwagę w przypadku opon? Czy oponę możemy naprawić?

Gdy jeździmy samochodem musimy zwracać naszą uwagę nie jedynie na części wewnętrzne samochodu, lecz też na opony. Zmiana opon przynajmniej dwa razy w trakcie roku jest czymś obowiązkowym, z kolei należy pamiętać także o innych kwestiach.

Poduszki pneumatyczne powiększają komfort podczas jazdy

Stosując poduszki pneumatyczne zwiększamy komfort podróży. Nabywając pojazd, pragniemy aby był on bezpieczny, lecz także żeby oferował nam odpowiedni komfort podróży. Przez to coraz częściej kupujący pytają, czy w wozach, które pragną nabyć zamontowane są poduszki pneumatyczne.

Przejażdżka na pojazdach terenowych

Dla miłośników dyscyplin ekstremalnych ciekawą rozrywką może być przejażdżka jeepami lub quadami. Quady dzielimy na trzy typy: sportowe, rekreacyjne i użytkowe. Pierwszy wariant pojazdów ma usztywnioną konstrukcję wytrzymującą znaczne obciążenie np. w czasie skoków. Napędy czterokołowców sportowych posiadają większą pojemność, porównując z pozostałymi rodzajami tych pojazdów.

Jak przygotować nasz samochód do używania?

Uniwersalnie wiadomo, że motoryzacja to niezmiernie istotny szczegół naszej codzienności. Wykorzystanie przez nas przeróżnych samochodów ma obecnie miejsce na niebywale rozległą skalę. Jeszcze kilkanaście lat temu nikt z nas na pewno nie pomyślałby, że posiadanie więcej niż pojedynczego prywatnego środka przewozu w rodzinie jest możliwe.