Tag Archives | usługi

W jaki sposób wycenić wartość przedsiębiorstwa?

Rozróżniamy trzy sposoby na wycenę wartości rynkowej kapitałów własnych. Przynależą do nich: metoda dochodowa, metoda mnożnikowa oraz metoda bilansowa. Metoda DCF polega na dokonaniu szacunkowych obliczeń dochodów, jakie zostaną wygenerowane przez spółkę.

W jaki sposób odszukać odpowiedniego fotografa na niepowtarzalną okazję?

W dzisiejszych realiach, każdy z nas ma przy sobie aparat fotograficzny, chociażby wbudowany w telefonie. Pstrykamy zdjęcia non stop, dziennie, zwłaszcza młode dziewczyny.

Doświadczone i kompleksowe sprzątanie biur, firm i przedsiębiorstw

Firmy świadczące usługi sprzątające często kierują swoją ofertę nie wyłącznie do osób prywatnych, lecz też do firm, instytucji i licznych przedsiębiorstw. Design miejsca pracy ma nadzwyczaj duży wpływ na skuteczność realizowanej pracy i także na to jak czujemy się w biurze, dlatego warto zadbać o to, żeby wszelkie miejsce pracy było zadbane i estetyczne, tym bardziej, że zabrudzone bądź zakurzone miejsca pracy zdołają powodować liczne alergie, uczulenia bądź inne choroby u pracowników firmy.

Potrzebujesz porady prawnej? Znajdź odpowiednią kancelarię

Każdy przedsiębiorca, zaczynający swą przygodę w biznesie, musi podjąć dużo decyzji kadrowych. Zaangażowanie personelu, księgowej, znalezienie współpracowników. Lecz także istotnym aspektem, często pomijanym, jest nawiązanie współpracy z kancelarią adwokacką.