Tag Archives | Tuning

Jak efektywnie zwiększyć poczucie bezpieczeństwa i komfort jazdy własnym autem?

Ferrari z tyłu
Nie trzeba być zawodowym kierowcą, by polubić jazdę samochodem. Dostarcza ona wiele przyjemności, ale własny samochód może także uczynić prostym życie człowieka. Samochód ma wiele użytecznych właściwości. Czyni prostym poruszanie się do pracy, jazdę do centrum handlowego. Szczególnie jest cenny na terenach, gdzie do centrum handlowego czy pracy jest daleko. Samochód jest także niezbędnym instrumentem funkcjonowania wielu firm. Co więc trzeba uczynić, by jego użytkowanie było bezpieczne i możliwie najbardziej komfortowe? Oto parę sugestii.

Tuning auta- powiększ komfort jazdy i moc silnika

tuning
Każdy kto posiada własny pojazd chce, by charakteryzował się on bardzo dobrą sterownością, niekłopotliwą a także niedużymi kosztami związanymi z zakupem paliwa. Kupując samochód nie zawsze można pozwolić sobie na auta o tak dobrych parametrach. Można jednak zainteresować się tuningiem samochodu, który pomoże nam poprawić możliwości naszego samochodu.

Tuning, kontra Chiptuning – czyli, podkręcenie samochodu na zewnątrz i od wewnątrz

busy
Każdy pragnie, by jego samochód wspaniale się sprawował oraz był miły dla oczka. W naszym artykule opowiemy Ci, w jaki sposób tej rzeczy dokonać za pomocą dwójki sposobów – Tuningowi, a więc podkręceniu zewnętrznemu, a także Chiptuningowi – czyli podkręceniu od wewnątrz!