Tag Archives | Tuning

Tuning, kontra Chiptuning – czyli, podkręcenie samochodu na zewnątrz i od wewnątrz

busy
Każdy pragnie, by jego samochodzik wspaniale się sprawował oraz był przyjemny dla oka. Wewnątrz naszego felietonie opowiemy Ci, jak tego dokonać za pomocą dwóch metod – Tuningowi, czyli podkręceniu zewnętrznemu, a także Chiptuningowi – a więc podrasowaniu od środka!

Tuning auta- powiększ komfort jazdy i moc silnika

tuning
Każdy kto ma własny pojazd pragnie, aby charakteryzował się on bardzo dobrą sterownością, niekłopotliwą oraz niewysokimi kosztami związanymi z kupnem paliwa. Kupując auto nie zawsze możemy pozwolić sobie na auta o tak dobrych parametrach. Można jednak zastanowić się nad tuningiem samochodu, który pomoże nam powiększyć możliwości naszego auta.

Jak efektywnie zwiększyć poczucie bezpieczeństwa i komfort jazdy własnym autem?

Ferrari z tyłu
Nie trzeba być zawodowym kierowcą, by polubić jazdę samochodem. Dostarcza ona wiele przyjemności, ale własny samochód może także uczynić prostym życie człowieka. Samochód ma wiele użytecznych właściwości. Czyni prostym poruszanie się do pracy, jazdę do centrum handlowego. Szczególnie jest cenny na terenach, gdzie do centrum handlowego czy pracy jest daleko. Samochód jest także niezbędnym instrumentem funkcjonowania wielu firm. Co więc trzeba uczynić, by jego użytkowanie było bezpieczne i możliwie najbardziej komfortowe? Oto parę sugestii.