Tag Archives | Silnik

O czym nie zapomnieć wypożyczając samochód

czarny samochód
W czasie wyjazdu służbowego do dalszego miasta najczęściej wypożycza się auto. Jednak jakie auto będzie najlepszym wyborem, gdy chcielibyśmy je wypożyczyć na więcej niż tydzień? Czy najlepsze jest auto z Niemiec, czy też francuskie? Sedan czy hatchback? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w w tym poradniku.

Tuning auta- powiększ komfort jazdy i moc silnika

tuning
Każdy kto ma własny pojazd pragnie, aby charakteryzował się on bardzo dobrą sterownością, niekłopotliwą oraz niewysokimi kosztami związanymi z kupnem paliwa. Kupując auto nie zawsze możemy pozwolić sobie na auta o tak dobrych parametrach. Można jednak zastanowić się nad tuningiem samochodu, który pomoże nam powiększyć możliwości naszego auta.

Sposoby na to, aby podróż samolotem była prostsza i przyjemniejsza

auta - powiększenie
Podróże do dalekich miejsc mogą być nadzwyczaj miłym i ekscytującym doświadczeniem. Jednakże długotrwałe loty mogą się okazać także nadzwyczaj męczące.
Na szczęście istnieje nieco metod, które pomogą uprościć uciążliwy lot.

Zadanie filtrów w pojeździe

samochód
Większość kierowców z zapałem dba o wygląd zewnętrzny swoich ”czterech kółek”. Samochód myjemy zależnie od potrzeb. Zaraz za tym ma miejsce odkurzanie, pranie tapicerki oraz wycieranie kurzu. Często zapominamy jednak o tym, czego na co dzień nie widać. A to błąd, ponieważ ważne jest, by czystość zachować także wewnątrz poszczególnych układów samochodu. Do tego konieczne są filtry, które pełnią różne funkcje.