Jedziesz do obcego miasta? Poczytaj nasze porady

W czasie wyjazdu służbowego do dalekiego miasta często wynajmuje się auto. Pozostaje pytanie które auto będzie najlepsze, gdy chcemy je wynająć na kilka dni? Czy będzie to auto niemieckie, czy też francuskie? Sedan czy kombi? Na te pytania postaramy się odpowiedzieć w w tym poradniku.

wynajem aut wrocław

Wybór aut jest bardzo szeroki, dlatego o radę poprosiliśmy pana Kacpra, którego przedsiębiorstwo wynajem aut Wrocław, ma wielką flotę samochodów i wiele doświadczeń.

Dużo zależy od zawodu

Jak zaznacza nasz rozmówca, bardzo dużo zależy od wykonywanej profesji.

Jednak wybór jest duży i na rynku jest sporo ofert jak przykładowo wynajem aut we Wrocławiu, gdzie można wynająć jedno z prawie 25 aut i dopasować je do profesji. Jeżeli jest to przykładowo finansista, to rzecz jasna nie może wypożyczać najtańszego auta jak Ford Fiesta czy inne samochody miejskie. Również samochód (rzuć okiem na promocję dotyczącą usługi – zabudowa serwisowa) typu kombi nie jest dobrym wyjściem. Co najlepiej wybrać? Z pewnością przynajmniej coś ze średniej klasy w wersji limuzyna lub też hatchback. Najlepsze są ciemne kolory, jak czarny czy granatowy. Mówiąc konkretniej samochody jak Opel Vectra, VW Passat czy Honda Accord są minimum o którym rozmawiamy.

Gdy ktoś jest na przykład sprzedawcą czy handlowcem to nie ma potrzeby zwracać aż takiej uwagi na rodzaj samochodu. Wtedy bez problemu może wypożyczyć auto kombi, które dodatkowo będzie praktyczne podczas całej wizyty.

Pojemność też jest istotna

auto miejskie

Ważne jest by zdecydować się na silnik w zależności od tego, ile chcemy podróżować. Jeśli chcemy zrobić mało kilometrów, to z pewnością możemy wybrać auto z jednostką benzynową. Jednak jeśli zamierzamy wiele jeździć, to lepiej chyba zdecydować się na diesla. Niewiele palą i są w zasadzie lubiane przez znaczną część kierowców, toteż wiele wypożyczalni ma ich więcej w ofercie.

Nie zapominajmy o wyglądzie

Taka podróż to też sposobność na wynajęcie auta, które nam się podoba. Przez to możemy sprawdzić w praktyce jak jeździ i mieć trochę rozrywki podczas podróży służbowej.

Sprawdź:Wypożyczalnia samochodów Auto24Rogowska 8 54-440 Wrocławtel. 785 242 425