Tag Archives | projekt

Świadomość bezpieczeństwa to fundamentalna potrzeba mieszkańca Ziemi

firma - malunek
Aktualnie jest wiele zagrożeń. Na ulicy czy w parku, tramwaju, metrze możemy zostać zaatakowani. Dlatego potrzebujemy czuć się pewnie przynajmniej w domu.

Kraj nad Wisłą stawia na słońce oraz elektrownie słoneczne

Wysoki biurowiec
Wbrew bezustannie panującym w naszym państwie mITom na temat fotowoltaiki, w naszym kraju słońca wcale nie brak oraz nie ma powodu aby z niego nie skorzystać. 9 czerwca bieżącego roku ponad połowa energii zużytej w Niemczech czerpało z paneli fotowoltaicznych.
Skoro tuż za zachodnią granicą wolno „produkować prąd“, to czemu nie w Polsce? Przypomnijmy, iż do wytwórczości energii nie jest konieczne ani bezchmurne niebo, ani również tropikalna temperatura.

Czym należy się kierować typując drukarnię?

aparat fotograficzny
Idealny wybór drukarni to przede wszystkim gwarancja idealnie zrealizowanego zamówienia, dlatego trzeba się przemyśleć czego chcemy.

Starczy wpisać projektant wnętrz Warszawa

projektowanie wnętrz - Marika Kafar
Architekt wnętrz Warszawa zaskoczy nas swoimi wizjami. Czasem dzieje się tak, że pragniemy żeby nasze pokoje przedstawiały się w nieprawdopodobny sposób, lecz mimo przejrzenia mnóstwa przeróżnych propozycji cały czas nie możemy się zdecydować, co będzie dla nas najlepsze.