Tag Archives | projekt

Jak współcześnie w funkcjonalny i pomysłowy sposób wykorzystuje się różne typy metalu do dekoracji obiektu mieszkalnego

Dom parterowy wznosi się współcześnie z wielu rozmaitych materiałów. Te najbardziej wytrzymałe są elementami konstrukcji, a te najlżejsze, a czasem wręcz kruche są wykorzystywane dla przykładu jako fragmenty dekoracji. Tymczasem metali pod przeróżnymi postaciami używa się zarówno w czasie budowy budynku, jak i w trakcie ostatnich prac wykończeniowych.

Kraj nad Wisłą stawia na słońce oraz elektrownie słoneczne

Wbrew cały czas panującym w naszym państwie bajkom na temat fotowoltaiki, w naszym kraju słońca wcale nie brakuje i nie ma przyczyn by z niego nie skorzystać. 9 czerwca aktualnego roku ponad 50% energii zużytej w Niemczech pochodziło z paneli fotowoltaicznych.
Skoro tuż za zachodnią granicą można „produkować prąd“, to dlaczego nie w Polsce? Przypomnijmy, iż do fabrykacji energii nie jest konieczne ani bezchmurne niebo, ani także równikowa temperatura.

Starczy wpisać projektant wnętrz Warszawa

Projektant wnętrz Warszawa dobrze zaznaczy co robi. Czasami dzieje się tak, że pragniemy żeby nasze pomieszczenia prezentowały się w nieprawdopodobny sposób, ale mimo obejrzenia mnóstwa różnorakich propozycji calutki czas nie możemy się zadecydować, co będzie dla nas odpowiednie.

Świadomość bezpieczeństwa to fundamentalna potrzeba mieszkańca Ziemi

Współcześnie jest wiele zagrożeń. Na ulicy lub w lesie, autobusie, metrze możemy zostać zaatakowani. Dlatego powinniśmy czuć się pewnie przynajmniej w mieszkaniu.