Tag Archives | podróż

Większość Polaków ma samochód, ponieważ dzięki niemu jesteśmy w stanie prędko oraz wygodnie przemieszczać się z punktu A do punktu B

złom
Samochód, to jeden z najfajniejszych wynalazków ludzkości.
Dzięki niemu możemy obecnie pokonywać duże odległości i nie odczuwać dyskomfortu z tym związanego.

Dywaniki gumowe seat oferuje przycięte na odpowiedni rozmiar

EGR
Jeżeli posiadamy samochód, to powinniśmy o niego jak najwspanialej dbać, tak by posiadać świadomość, że jest sprawny, miło będzie się nim podróżowało i będziemy w nim bezpieczni.

O czym nie zapomnieć wypożyczając samochód

czarny samochód
Podczas wyjazdu służbowego do dalszego miasta najczęściej wypożycza się auto. Pozostaje pytanie jakie auto będzie najlepszym wyborem, kiedy chcemy je wynająć na kilka dni? Czy będzie to auto z Niemiec, czy też francuskie? Sedan czy hatchback? Na te pytania spróbujemy odpowiedzieć w w tym poradniku.

Wynajem mikrobusu w Warszawskiej jednostce winien rozwiązać kłopot nadmiernie leniwych urlopowiczów

mikrobus
Sierpień jest nie tylko miesiącem urlopowym, ale również jest on czasem kiedy w stronę Częstochowy zmierzają pątnicy z całego Polski. Niewątpliwie najbardziej słynna i chyba najstarsza jest ta z Warszawy. Niestety nie każdy ma tyle siły, ażeby tak długą trasę przebyć o własnych siłach. Poza wszystkim nawet w przypadku pieszych pielgrzymek do Częstochowy trzeba pomyśleć o zabezpieczaniu transportu dla uczestników, którzy wyczerpali swe moce.