Tag Archives | opony

Co zrobić, żeby dobrze przystosować samochód do lata? Parę tipów

Samochód jest aktualnie rzecz jasna jednym z najlepszych sposobów na przemieszczanie się, również w dość dużych odległościach. Lato jest do tego szczególnie korzystne, gdyż poruszanie się komunikacją publiczną podczas upałów może generować rzeczywiście wiele problemów. Trzeba jednakże pamiętać, że dla swojej wygody, auto także musi być wystarczająco przygotowane do rozpoczęcia sezonu letniego.

Opony na rowery to niezwykle ciekawy temat

Idealnym sposobem na połączenie tego, co pożyteczne ze zdrowym sposobem funkcjonowania jest jazda na rowerze. Nie tylko korki nie będą nam straszne, to jeszcze rzeczywiście wyjdzie nam taki środek lokomocji na zdrowie. Warto, więc pomyśleć o kupnie roweru, o ile jeszcze go nie mamy.

Końcówka zimy – kierowco zmień opony.

Sporo z nas czeka finiszu zimy. Wiosna zbliża się coraz prędzej, czyli najwyższy czas pomyśleć o zmianie ogumienia. Nie zostawiajmy tego na ostatnią moment.

Ogumienie samochodowe. Nowe czy używane? Rodzaje,renowcacja, konserwacja opon samochodowych.

opony samochodowe chodź zna je każdy użytkownik samochodu nie koniecznie zna je od strony technicznej. opona samochodowa składa się z bieżnika czyli wierzchniej części ogumienia która ma bezpośrednią łączność z nawierzchnią i odpowiedzialna jest za przyczepność.