Tag Archives | opony

Końcówka zimy – kierowco zmień opony.

profesjonalna wymiana opon
Dużo z nas wygląda zakończenia zimy. Wiosna zbliża się coraz szybciej, więc najwyższy czas pomyśleć o zmianie ogumienia. Nie pozostawiajmy tego na ostatnią moment.

Cztery kółka we właściwych rękach, czyli które kryteria mieć na uwadze podczas decydowania się na serwis opon samochodowych

serwis z oponami
Opony samochodowe zmieniamy najrzadziej 2 razy do roku – wiosną z zimowych na letnie, a jesienią z letnich na zimowe. Mogą się naturalnie zdarzyć także sytuacje, kiedy guma jest przecięta, np. po wjechaniu na coś ostrego. W jaki sposób zdecydować się na serwis opon, aby nie żałować?

Dlaczego wybór należytego serwisu ma tak ważne znaczenie?

Ogumienie samochodowe. Nowe czy używane? Rodzaje,renowcacja, konserwacja opon samochodowych.

wycieczki
Ogumienie samochodowe chodź zna je każdy posiadacz samochodu nie do końca zna je od strony technicznej. opona samochodowa składa się z bieżnika czyli zewnętrznej części ogumienia która ma stałą styczność z powierzchnia i odpowiada za przyczepność.

Opony na rowery to niezwykle ciekawy temat

opony
Najlepszym sposobem na łączenie tego, co pożyteczne ze zdrowym sposobem funkcjonowania jest poruszanie się na rowerze. Nie dość, że korki nie są nam straszne, to jeszcze faktycznie wyjdzie nam takie jeżdżenie na zdrowie. Dobrze, więc pomyśleć o kupnie roweru, o ile jeszcze go nie mamy.