Tag Archives | opony

Co zrobić, żeby dobrze przystosować samochód do lata? Parę tipów

Samochód jest dziś bez wątpienia jednym z najlepszych sposobów na przemieszczanie się, nawet w bardzo dużych odległościach. Lato jest do tego w szczególności korzystne, ponieważ poruszanie się komunikacją miejską w czasie upałów może sprawić faktycznie wiele trudności. Trzeba jednakże pamiętać, że dla swojej wygody, auto również musi być wystarczająco przystosowane do rozpoczęcia sezonu letniego.

Czy stosowaliśmy także opony pirelli?

W powzięciu właściwej decyzji o tym, które opony musimy nabyć do własnego wozu, mają okazję nam dopomóc zdania innych właścicieli samochodów, którzy mogą nam powiedzieć o własnych odczuciach w czasie podróży.

Opony na rowery to niezwykle ciekawy temat

Idealnym sposobem na połączenie tego, co pożyteczne ze zdrowym sposobem funkcjonowania jest jazda na rowerze. Nie tylko korki nie będą nam straszne, to jeszcze rzeczywiście wyjdzie nam taki środek lokomocji na zdrowie. Warto, więc pomyśleć o kupnie roweru, o ile jeszcze go nie mamy.

Końcówka zimy – kierowco zmień opony.

Sporo z nas czeka finiszu zimy. Wiosna zbliża się coraz prędzej, czyli najwyższy czas pomyśleć o zmianie ogumienia. Nie zostawiajmy tego na ostatnią moment.