Tag Archives | opona

Ogumienie samochodowe. Nowe czy używane? Rodzaje,renowcacja, konserwacja opon samochodowych.

wycieczki
opony samochodowe chodź zna je każdy użytkownik samochodu nie koniecznie zna je od strony technicznej. opona samochodowa złożona jest z bieżnika czyli zewnętrznej części opony która ma stałą styczność z nawierzchnią i odpowiada za przyczepność.

Należyte dobranie opon do aut dostawczych

samochód dostawczy
W pierwszej kolejności, kierowca musi dbać o to, żeby kupić dla swojego samochodu poprawne opony. Nie trzeba być koneserem motoryzacyjnym, żeby dokonać dobrego zakupu ogumienia. Najpoprawniej selekcjonować opony polecane dla danego gatunku auta przez producenta. Jest możliwość również wyselekcjonować opony ogólne.

Szybka oraz funkcjonalna pomoc drogowa dla kierowców

laweta
Co uczynić kiedy na drodze spotkała Cię stłuczka? A może masz problem z przebitą oponą? Na drodze częstokroć dochodzi do przeróżnych wypadków albo kolizji, niekiedy z naszej winy, niekiedy z winy innego uczestnika ruchu drogowego. Czasem borykamy się również z rozlicznymi kłopotami, jakie sprawia nam wóz, na przykład przegrzanie silnika czy też jakaś inna usterka. W takiej chwili nie zawsze jesteśmy w stanie osobiście uporać się z zaistniałą sytuacją, wobec tego perfekcyjnym rozwiązaniem zdaje się być wykorzystanie pomocy drogowej.