Tag: okna

okna

Jak to ważne mieszkać w komfortowym i bezpiecznym domu. To priorytet dla nas wszystkich. Czy wiesz, jak zrobić, żeby tak było?

Jak ważne jest przebywanie w bezpiecznym domu nie trzeba nikomu mówić. To można by rzec podstawa, o której wszyscy powinniśmy wiedzieć. Nie koliduje to jednocześnie z inną ważną cechą każdego domu, którą jest komfort. W bezpiecznym domu musimy czuć się bezpiecznie i jednocześnie komfortowo.

Czy inteligentny budynek jest jedynie odległym marzeniem?

W naszej ofercie wskazać można doskonale przygotowane instalacje elektryczne, jakie wskazują między sobą sami klienci. Dzięki sporemu doświadczeniu w tworzeniu takich instalacji, ich modernizacji i ewentualnym rozwiązywaniu rozmaitych problemów z nimi związanych możemy zaoferować złożone usługi wszystkim klientom. Do każdego zlecenia podchodzimy zadaniowo oraz staramy się dać z siebie całość wiedzy praktycznej i naszych możliwości.

Poszukując oszczędności podczas remontu domu czy mieszkania warto pomyśleć o właściwym ociepleniu. Duże zużycie czy strata ciepła w dużym stopniu zwiększa niepotrzebnie koszty

Prawda jest taka, iż strata ciepła z mieszkań jest faktycznie wielka ze względu na nieszczelne okna i niewłaściwe ocieplenie ścian. A przecież w tak łatwy sposób jest możliwość temu zaradzić.