Tag Archives | Kraków

Co ciekawego i wartego zwiedzenia warto zobaczyć w stolicy Małopolski?

Kraków jest jednym z najchętniej zwiedzanych miast w naszym kraju. Do tej dawnej stolicy królów co roku przylatuje i przyjeżdża kilka milionów turystów. Przyciągają ich zarówno przepiękne zabytkowe miejsca, ale także życie kulturalne tego wspaniałego miasta. A w Krakowie jest dużo do zwiedzania, o czym każdy kto już tam był miał okazję się przekonać.

Chcesz poznać jakieś nowe miejsce? Jakim sposobem – pieszo, rowerem czy samochodem? Każde z tych rozwiązań ma plusy i negatywy

Czy również masz takie obiekcje, jak znajdujesz się w nowym mieście? Jak najlepiej zwiedzić takie miasto? Czy wynajmować przewodnika, zrobić to samemu, lecz na nogach, rowerem, a może autem? Możliwości jest naprawdę sporo i czym bardziej znane miejsce, tym bardziej bogata baza propozycji, z jakich można skorzystać. Podejmując tego typu decyzję bez wyjątku powinieneś pomyśleć, co jest dla Ciebie ważne, ile masz dni na zwiedzanie jakiegoś miejsca i jaki jest twój budżet.

Wypożyczalnia aut – idealne rozwiązanie w wielu okolicznościach

W aktualnych czasach coraz popularniejsze staje się wypożyczanie samochodów. Istnieje liczne okoliczności, kiedy okazuje się to zdecydowanie opłacalne. Przykładem może tu być sytuacja, kiedy żyjemy w południowej części Polski, a mamy ochotę na wakacje nad morzem. Nie ma co do tego wątpliwości iż pokonanie takiego dystansu komfortowym autobusem lub pociągiem będzie zdecydowanie tańsze, aniżeli własnym samochodem. Jeżeli jednak na miejscu chcielibyśmy trochę pozwiedzać i jeździć do różnych miast, wówczas świetnym rozwiązaniem może okazać się wynajęcie auta na kilka dni. Tak samo sytuacja wygląda w kwestii wyjazdów w jakiekolwiek inne miejsce w Polsce.