Tag Archives | Kraków

Chcesz poznać jakieś nowe miejsce? Jakim sposobem – pieszo, rowerem czy samochodem? Każde z tych rozwiązań ma plusy i negatywy

auto
Czy również posiadasz tego typu obiekcje, jak jesteś w nowym mieście? Jak najbardziej korzystnie zwiedzić takie miasto? Czy wynająć przewodnika, zrobić to samemu, lecz pieszo, rowerem, a może autem? Możliwości jest wiele i czym bardziej znane miasto, tym bardziej bogata baza ofert, z których możemy skorzystać. Podejmując taką decyzję bez wyjątku powinieneś zastanowić się nad tym, co jest dla Ciebie ważne, ile masz dni na zwiedzanie jakiegoś miejsca i ile masz na to pieniędzy.

Wypożyczalnia aut – idealne rozwiązanie w wielu okolicznościach

bilety
W aktualnych czasach coraz bardziej popularne staje się wypożyczanie aut. W życiu napotykamy się na bardzo wiele okoliczności, kiedy jest to niezwykle opłacalne. Przykładem może tu być sytuacja, kiedy żyjemy na południu Polski, a mamy ochotę na wakacje nad Bałtykiem. Nie ulega wątpliwości że pokonanie takiego dystansu komfortowym pociągiel lub autobusem będzie znacznie tańsze, aniżeli własnym samochodem. Jeżeli jednak na miejscu chcemy trochę pozwiedzać i jeździć do różnych miast, wówczas świetnym rozwiązaniem może okazać się wynajęcie auta na kilka dni. Tak samo sytuacja wygląda w kwestii wyjazdów do jakichkolwiek innych miejsc w Polsce.

Co ciekawego i wartego zwiedzenia warto zobaczyć w stolicy Małopolski?

Kraków, Wawel
Kraków jest jednym z najchętniej zwiedzanych miast w naszym kraju. Do tej dawnej siedziby królów w każdym sezonie przylatuje i przyjeżdża kilka milionów turystów. Zachęcają ich zarówno przepiękne zabytkowe miejsca, ale także życie kulturalne tego wspaniałego miasta. A w Krakowie jest co zwiedzać, o czym praktycznie każdy kto już tam był miał okazję się przekonać.