Tag Archives | IT

Organizowanie imprez we Wrocławiu – w jakim miejscu zorganizować szkolenie dla firmy?

W wielkich ośrodkach miejskich tych, jak Wrocław, jest mnóstwo miejsc, gdzie możemy zorganizować profesjonalną imprezę dla przedsiębiorstwa. Co prawda jest wiele przedsiębiorstw zainteresowanych takiego typu usługami, ale skoro właściwie uprzednio zaplanujemy bankiet lub szkolenie, to z pewnością znajdziemy znakomITe sale szkoleniowe.

Leasing, przeciwko zarządzanie flotą – czyli, rozwijająca się przedsiębiorstwo na rynku leasingu i samochodów

Co to jest leasing? Na czym może polegać zarządzanie flotą? Te wszystkie rzeczy i jeszcze więcej przeczytasz w naszym felietonie!
Leasing Katowice to nic innego jak zawarcie umowy pomiędzy finansującym (Leasingodawcą), a w pewien sposób nazywaną „drugą stronką” (korzystającemu, czy leasingobiorcy), na zasadach „wypożyczenia” lub w inny sposób – „najmu” konkretnej rzeczy do użytku przez leasingobiorcę.

Lipoliza – czylia więc, gdzie poszukiwać pomocy, gdy ma się problem z nadmiarem tkaneczki tłuszczowej

Co to bywa lipoliza iniekcyjna i w jakich partiach ciałka się ją używa? w jakim miejscu w Polsce bywają przeprowadzane najlepsze zabiegi tego konkretnego rodzaju? Jak wiadomo wewnątrz Katowicach!

Kraj nad Wisłą stawia na słońce oraz elektrownie słoneczne

Wbrew cały czas panującym w naszym państwie bajkom na temat fotowoltaiki, w naszym kraju słońca wcale nie brakuje i nie ma przyczyn by z niego nie skorzystać. 9 czerwca aktualnego roku ponad 50% energii zużytej w Niemczech pochodziło z paneli fotowoltaicznych.
Skoro tuż za zachodnią granicą można „produkować prąd“, to dlaczego nie w Polsce? Przypomnijmy, iż do fabrykacji energii nie jest konieczne ani bezchmurne niebo, ani także równikowa temperatura.