Tag: dziecko

dziecko

Parę porad dla tych tatusiów, którzy planują podarować córeczce mruczącego kompana

Marzeniem właściwe każdego berbecia bywa posiadanie jakiegokolwiek zwierzątka. A ojcowie dla swojego potomka najczęściej wybierają tych przedstawicieli świata fauny, którzy są w stanie pochwalić się posiadaniem mniej lub bardziej puszystej sierści. Z tej przyczyny dużym wzięciem cieszą myszki i chomiki, a także pozostałe gryzonie. Pewnym odstępstwem od zasady są ryby hodowane w mieszkalnych akwariach ale to wcale nie zmienia faktu, że zwierzęta futerkowe bywają najbardziej rozchwytywane. Weźmy pod uwagę choćby zwykłego mruczka, który z upływem lat jest w stanie stać się pupilem całej familii.

Odwiedź sklep z dronami, a sprzedawca z pewnością zasugeruje Ci nabycie jednego z dronów marki 3D Robotics

Przebojem tego sezonu są z całą pewnością bezzałogowe statki fruwające, które robią furorę nie tylko wśród dzieciaków. Coraz więcej ludzi dorosłych decyduje się na kupno tego sprzętu, nieraz jedynie ze względów hobbistycznych.

Która rozrywka będzie najlepsza dla naszej pociechy? Czytaj na ten temat więcej

Każde dziecko potrzebuje zabawy. Niestety dzisiaj, w dobie wszechobecnych łączy internetowych oraz nowinek technologicznych, częstokroć bywają to gry komputerowe. Jest to uwielbiona przez dzieci forma wypełniania czasu, z którą trudno konkurować. Ojcowie i matki głowią się w jaki sposób odciągnąć pociechę od laptopa i namówić do alternatywnych form rozrywki.