Tag: archiwum

archiwum

Funkcjonowanie biura: jak bezpiecznie niszczyć dokumenty? Zobacz popularne metody

Każda firma i każdy urząd w ciągu każdego roku funkcjonowania wytwarza wielką ilość najróżniejszych dokumentów. Część z tych dokumentów musi być przetrzymywana w archiwum. Wskazać można jednak i takie dokumenty, które nie muszą trafić do archiwum. Pojawia się więc pytanie, co się dzieje z tym dokumentami: czy trafiają one po prostu do kosza na śmieci, a następnie na wysypisko?

W jaki sposób odpowiednio urządzić warsztat

Z autopsji dobrze wiemy, że nie jesteśmy w stanie się w odpowiedni sposób skupić na swojej pracy, jeżeli w pomieszczeniu króluje nieporządek. Rozrzucone wokoło drobiazgi przeszkadzają nam zebrać nasze myśli. Kłopot pojawia się też wtedy, gdy zamierzamy w tym rozgardiaszu coś odnaleźć. Potrafimy spędzić całe godziny na szukaniu małego drobiazgu, który jest nam w danym momencie niezbędny.

Jak dane o klientach gromadzą małe firmy, a jak z takim samym zadaniem radzą sobie wielkie koncerny

Gdy nabywamy w sklepie konkretny towar, to zdarza się, że niekiedy do naszych dłoni trafia również blankiet, w którym mamy podać swoje dane. W taki sposób instytucje gromadzą informacje o swoich klientach oraz ich upodobaniach zakupowych.