Decoupage a także techniki zdobnicze

Nie ma nic bardziej pięknego od własnoręcznie zdobionych dodatków, które wkomponują się w każde wnętrze, nadając mu tym samym niesamowitego charakteru.

Pudełko z prezentem

Autor: Shari’s Berries
Źródło: http://www.flickr.com

Niektóre z produktów ozdabiających każde pomieszczenie przyciągają uwagę i są w stanie zachwycić każdego człowieka. W zależności od miejsca, ozdoby mogą występować pod wieloma postaciami – niektóre z nich to pudełeczka na herbatę, kubki, a nawet doniczki.
W chwili obecnej popularne są szkatułki drewniane, kupowane w formie czystej, a także występujące pod różnorodnymi formami, a nawet także szkatułki już pomalowane odręcznie przez mistrzów tejże sztuki. Trzeba jednak napomnieć, iż jeśli ktoś wyraża taką chęć – ma możliwość indywidualnie, z pomocą odpowiednich akcesoriów, przyozdobić szkatułkę, które następnie zdobić będzie któreś pomieszczenie, bądź zostanie przekazana bliskiej osobie w formie prezentu. Szkatułki drewniane posiadają różnorodne formy, jak również dostępne http://tokarnia-sosenka.com.pl/pl/c/DREWNIANE-PUDELKA/160 stanie posłużyć przez wiele lat. Zwykle służą paniom, które trzymają w nich swą biżuterię, lecz wraz z upływem lat znajdują inne swe zastosowania. Drewniane szkatułki kupuje się zazwyczaj we wspomnianej już formie czystej, aby później można było je pomalować własnoręcznie.
W kwestii stylu decoupage sklep z akcesoriami do własnoręcznego ozdabiania produktów posiada z reguły bardzo rozległy asortyment, w którym miłośnicy ów techniki mogą odnaleźć wszelkie niezbędniki.

Decoupage to technika zdobnicza, wywodząca się z Francji. Polega przede wszystkim na doklejaniu na daną powierzchnię wszelkiego rodzaju wzorów, bądź malowaniu m.in. produktów z drewna, szkła oraz ceramiki.