Wielka skuteczność reklamy na billboardach i telebimach – sprawdź, czy reklama zewnętrzna jest dla ciebie odpowiednia

W kwestii tego, iż to reklama jest dźwignią handlu, niewątpliwie nie trzeba nikogo przekonywać. Jak dużo razy kupowałeś coś ze względu na media społecznościowe? Jak często decydujesz się kupić jakiś produkt tylko dlatego, iż zobaczyłeś go na telebimie lub na billboardzie? Reklamy zapadają nam w pamięć, szczególnie te, które są intrygujące i w nietuzinkowy sposób prezentują dany artykuł bądź usługę.

Żeby reklama odniosła efektywność musimy wykorzystywać także właściwą formę reklamy. Jest ich niezmiernie wiele, jednakże poniektóre są mniej efektywne, a inne bardziej. Ogromną efektywnością charakteryzują się reklamy na billboardach oraz telebimach. Wielkie tablice ciągną wzrok przechodniów, mało tego jeśli mijamy daną reklamę kilka albo kilkanaście razy dziennie, to na pewno zapada nam prędzej w pamięć – poznaj ofertę firmy Medas-Media .

telebim

Autor: waylonscott
Źródło: http://www.flickr.com

Taka reklama (zobacz pozycjonowanie witryny) billboardy częstokroć umieszczana jest w miejscach, do jakich nierzadko chadzamy, przykładowo koło galerii handlowych, parków bądź centrum miasta. Niekiedy taką reklamę zdołamy ujrzeć nawet nieopodal naszego domu. Oglądając tą samą reklamę parę razy dziennie, jesteśmy bardziej skłonni do zakupu przedstawianego na niej artykułu bądź usługi.

Multum przedsiębiorców idealnie zdaje sobie sprawę z tego, że billboard Łódź wzbudzają znaczne zainteresowanie potencjalnych Kontrahentów. Dlatego ochoczo wykupują położenia reklamowe na billboardach – czytaj więcej na na stronę o reklamie outdoorowej . Wysokie tablice reklamowe, które nierzadko są na dodatek podświetlane, to nieskazitelny sposób na wydajną reklamę.

Należałoby zastanowić się również nad reklamą na telebimach. Ekrany ledowe ciągną uwagę rozpiętością barw oraz zmieniającymi się obrazami, do tego reklamy na telebimach dają nam więcej ewentualności, gdyż możemy zrelacjonować naszą reklamę w formie ruchomej animacji czy filmiku. To powoduje, iż takie reklamy na telebimach nierzadko są znacznie ciekawsze od pozostałych form reklamowych. Pożądane byłoby zainwestować w właściwą reklamę, albowiem ta inwestycja z pewnością okaże się dla nas opłacalna. Im lepsza reklama, tym większy odzew u Klientów.