Keratynowe prostowanie włosów to innowacyjny i zdrowy zabieg, który staje się coraz bardziej popularny

Bardzo wiele osób ma taki kłopot z włosami, iż stają się one po umyciu sterczące oraz bardzo suche. Jeśli pragniemy poradzić sobie z tym, a nie lubimy najróżniejszych chemicznych metod czy prostownic, to warto zastanowić się nad użyciem metody brazylijskiej.

Brazylijskie prostowanie włosów staje się coraz bardziej modne w Polsce. Polega ono na uzupełnieniu w strukturze włosa keratyny, to znaczy składnika, który jest jego naturalnym budulcem. Owa metoda umożliwia szybką regenerację włosów oraz przy okazji powoduje, iż są one idealnie proste. Trzeba wspomnieć, że keratynowe prostowanie włosów (keratyna – prostowanie włosów ) jest zabiegiem dość długim i wymaga nieco cierpliwości.

Zajmujący artykuł? Zatem wejdź w podany link i doczytaj i sprawdź (http://www.proformasport.pl/konstrukcje-crossfit/). Na pewno zaintrygują Cię następne wątki o tej tematyce. Będzie nam miło, jeżeli Ci się podoba.

Koszt jest raczej spory, jednakże rezultaty utrzymują się nawet przez kilka miesięcy, a zatem warto zapłacić nieco więcej oraz dłużej cieszyć się pięknymi włosami.

portret - zdrowie

Autor: Maciej Lewandowski
Źródło: http://www.flickr.com
Keratynowe prostowanie włosów może być stosowane przez wszystkie kobiety, które chcą, żeby ich włosy były piękne, proste i lśniące. Da się ten zabieg wykonać na włosach kolorowanych i zniszczonych najróżniejszymi zabiegami chemicznymi. Trzeba powiedzieć, iż owo prostowanie włosów (prostowanie włosów) też je regeneruje i dostarcza niezbędnych składników. Sama procedura polega na nakładaniu na włosy odpowiedniej ilości środka i wprasowaniu go we włosy specjalnym żelazkiem fryzjerskim. Ciepło powoduje, że łuski włosa otwierają się, a keratyna wnika do środka. Po zabiegu nie powinno się myć włosów przez dwie doby.

Jeżeli zatem nie mamy ochoty stosować chemicznych zabiegów i używać prostownicy, to warto wydać trochę więcej, żeby mieć piękne proste oraz zregenerowane włosy.