Dodatki do restauracji.

Nasz sklep online, oferuje sprzedaż dodatków do restauracji. W tym miesiącu szczególnie polecamy: przyprawniki i karty menu restauracji. Nasze profesjonalne doświadczenie i wiedza, pozwala nam na realizacje nawet najbardziej nietypowych zleceń i sytuuje nas w kręgu liderów sprzedaży dodatków branży gastronomicznej w kraju.

Menu

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com
Karty menu restauracji są pierwszą rzeczą, zaraz po wystroju, na którą zwróci uwagę konsument po przyjściu do Twojego lokalu. Jeżeli chcesz aby się nie zawiódł, pamiętaj aby karta była schludna, estetyczna oraz czytelna. Nasze karty menu restauracji charakteryzują się starannym wykonaniem, niebanalnym wzornictwem oraz trwałością. Dzięki zastosowaniu tworzyw najwyższej jakości, są także łatwe w utrzymaniu czystości. Proponujemy profesjonalne karty menu restauracji w dowolnych wymiarach i najmodniejszych wzorach. Produkujemy karty ze skór, drewna, kartonu i z wielu innych tworzyw. Wzornictwo i kolorystyka naszych produktów są indywidualnie dopasowywane do wystroju restauracji klienta. Napisy wykonujemy różnorodnymi technikami: złocenie, tłoczenie, wypalanie laserem, sitodruk, malowanie ręczne itd.. Karta menu restauracji z reguły zawiera 10 koszulek krystalicznych, które można samodzielnie wymieniać. Proponowane przez nas karty menu restauracji mają wygrawerowane dowolne logo, ale też fotografie albo grafikę (dowiedz się więcej).

Dodatkowo polecamy przyprawniki – nieszablonowe i praktyczne organizery na przyprawy.Najwyższej jakości pudełka na przyprawy zawierają sześć pojemników. Pierwsze co przykuwa uwagę to najlepsza jakość wykonania produktu. Szwajcarska precyzja i wysokiej jakości materiał od razu rzucają się w oczy.Przezroczyste pudełko pozwala dostrzec zawartość wszystkich pojemników.

Fascynuje Cię ten tekst? Jeżeli tak, to odwiedź źródło (www.happytree.com.pl/) a znajdziesz tam interesujące informacje, które na długi czas zapadną Ci w pamięć.

Dodatkowo pojemniki posiadają dokładne opisy ich zawartości, zabezpieczone przed zabrudzeniami i proste do wymiany – kliknij i przeczytaj więcej.

Przyprawniki

Autor: amyshuff
Źródło: http://www.flickr.com

Każdy z pojemników posiada 4 skale dozowania przypraw – 3 rzędy tradycyjnych dziurek różnorodnej wielkości oraz jeden większy otwór pozwalający wsypać większą ilość przyprawy od razu. Regulacja jest bardzo stabilna, dzięki czemu wsypiemy zawsze tyle przypraw, ile chcemy. Do pierwszego zestawu dołączone są szczelnie zamknięte worki z przyprawami. Pojemniki przeznaczone są do następujących przypraw: soli, pieprzu, zmielonej papryki, curry, oregano i ziół prowansalskich. Pudełko oraz pojemniki zostały zwymiarowane tak, aby zmieściły się w standardowej szafce kuchennej. Wymiary pojemnika wynoszą : wysokość 7, cm, długość 20 cm szerokość 11 cm. Gwarancja na przyprawniki trwa 24 miesiące.