Pomysły na panieńskie szaleństwo

Gdy dowiadujemy się, że nasza znajoma wychodzi za mąż cieszymy się, bo to przecież radosny czas w życiu tej osoby. Czujemy radość, bo najprawdopodobniej zostaniemy zaproszone na ślub i imprezę weselną, ale również przed tym będziemy na wieczorze panieńskim. To naprawdę ekstra impreza, jeśli świadkowa będzie naprawdę dobrze znała przyszłą pannę młodą.

Wieczór panieński

Autor: http://sxc.hu
Źródło: http://sxc.hu
Jest bardzo dużo możliwości na spędzenie tego wieczoru, ale bez względu na to czy wybierzemy spokojny piknik za miastem czy pójdziemy na imprezę w klubie zawsze powinny być zorganizowane jakieś zabawy na wieczór panieński. Można wybrać gotowe gry, które można zamówić przez Internet, ale można też pomyśleć o tym, żeby przygotować coś samemu. Można zrobić quiz z pytaniami, na które odpowiadał przyszły pan młody, zobaczymy czy przyszła małżonka myśli podobnie jak jej wybranek.

To bardzo ciekawa zabawa. Oczywiście to jedynie pomysł, a tych jest bardzo dużo. Możemy pokazać zdjęcia z częściami ciała różnych osób i panna młoda będzie musiała wybrać te, które są jej partnera. Takie zabawy są świetne, gdy postanowiłyśmy spędzić wieczór panieński w mieszkaniu, gdy ruszamy do klubu powinnyśmy zrobić inny zestaw zabaw. Na przykład, by panna młoda tańczyła w kółku z sześcioma mężczyznami albo żeby założyła któremuś krawat i również z nim zatańczyła. Dodatkowo, by narysowała szminką na koszulce któregoś chłopaka serduszko lub odcisnęła swoje usta.

Szalony wieczór panieński
Jeśli uwielbiamy się dobrze bawić, to na pewno wieczór panieński okaże się dla nas świetną sprawą. Gorzej, gdy nie lubimy za bardzo tańczyć i imprezować, wtedy najlepiej by wszystko, czyli impreza agencja eventowa warszawa pod nazwą wieczór panieński, odbywała się w mieszkaniu. A tu bardzo dużo zależy od osoby wybranej na świadkową. To ona organizuje całą imprezę, jeśli nie do końca wiemy, w jakim klimacie miałby przebiegać wieczór panieński przyszłej panny młodej to najlepiej z nią to przegadać, by później było przyjemnie.

Warto wymyślić zabawy na wieczór panieński by było rzeczywiście fajnie dla najważniejszej kobiety na imprezie. Oczywiście pozostałe koleżanki też mają się fajnie bawić, ale najistotniejsze jest żeby to narzeczona najlepiej się bawiła. Jeśli lubi szaleć na dyskotekach, to warto zabrać ją do klubu, a jeżeli nie to możemy postawić na jakąś sesję zdjęciową lub na spokojny wieczór przy butelce wina.