Wydrukuj ulubiony obraz lub zdjęcie na płótnie i ciesz się piękną pamiątką

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla bliskiej osoby, doskonałym rozwiązaniem będzie wydrukowanie jego ukochanego zdjęcia bądź grafiki w dużym formacie. Takie wielkoformatowe zdjęcie można powiesić na ścianie- będzie to z pewnością świetna pamiątka dla solenizanta.

tusze

Autor: http://www.sxc.hu
Źródło: http://www.sxc.hu
Najlepszy efekt otrzymuje się drukując wybrany obraz na płótnie. Wydruk na płótnie z wyglądu przypomina malowany obraz (zobacz: zdjęcia na płótnie). Sposób ten stosuje się często podczas tworzenia replik obrazów. Do druku używane jest płótno bawełniane, które przypomina z wyglądu prawdziwe płótno malarskie. Żeby wybrane zdjęcie zostało nadrukowane, trzeba wcześniej przygotować plik obrazu, żeby format oraz rozdzielczość była zgodna z wymaganą przez zleceniobiorcę. Wydruk na płótnie fotografii ślubnych lub ulubionego obrazu i powieszenie ich na ścianie w mieszkaniu będzie wspaniałym dodatkiem do wnętrza i z pewnością zwróci uwagę przybyłych gości. Przyjemnie jest mieć tak dużą pamiątkę z najpiękniejszych momentów w życiu.

Decydując się na wydruk na płótnie, warto też zastanowić się czy potrzebne będą także ramy do obrazu (zobacz: oferta ram). W mieszkaniach urządzanych w modernistycznym stylu umieszczanie zdjęcia tudzież grafiki w ramie nie będzie konieczne. Można też kupić prostą ramę, która świetnie wpasuje się w styl, w którym urządzane jest mieszkanie. Ramy drewniane z częściami rzeźbionymi sprawdzają się w starszych stylizacjach.

Zdecydowanie częściej używane są do obramowania luster, bo są one dosyć odznaczającym się dodatkiem. Warto więc na początku przemyśleć jakiego typu rama będzie pasowała do stylu wnętrza.

Jeżeli ta problematyka Cię absorbuje, bez zwłoki kliknij ten link. Przedstawiana w tamtym miejscu pomocna witryna (http://www.bys.pl/kontener-na-smieci-zoliborz-wlochy-wola-ursus-ochota) na pewno też Cię wciągnie.

Jeśli planujemy w najbliższym czasie zmianę barwy ścian w pomieszczeniu dobrze jest zakupić ramę w neutralnym kolorze, tak aby potem także pasowała do nowego koloru pomieszczenia. Oszczędzi nam to dodatkowych kosztów związanych z wymienianiem ramy. Zależnie od tego jak wymagający jest wzór, ramy drewniane mogą czasem kosztować więcej niż sam wydruk na płótnie.

Dobrze jest wybrać osobę, która profesjonalnie zajmie się drukowaniem obrazu lub fotografii – polecamy . Istotne jest żeby obraz był trwały, barwy były nasycone i nie ulegał prędko zniszczeniu pod wpływem promieni słonecznych. Obraz będzie wisiał kilka lat i każdego dnia cieszył oczy bliskiej osoby.