Foteliki Graco – komfortowa podróż

Po naszych drogach aktualnie podróżuje wiele aut. Wożąc dziecko samochodem każdy rodzic powinien czuć odpowiedzialność co do zapewnienie bezpieczeństwa swemu dziecku. do tego celu właśnie przydają się foteliki samochodowe.

Fotelik samochodowy

Autor: Jim Champion
Źródło: http://www.flickr.com
Latami doświadczeń w polepszaniu sposobu jazdy wszystkich dzieci oraz fantastycznymi opcjami ma możliwość pochwalić się przedsiębiorstwo Graco. Jakiś czas temu w ofercie rynkowej zjawiła się innowacyjna kolekcja fotelików w przedziale wagowym 9-36kg, której najbardziej praktyczną opcję stanowi stanowi Fotelik Graco Nautilus 8J95 Pece 9-36Kg ().

Bezpieczny, zapinany pas bezpieczeństwa z dodatkowym napinaczem zapewnia maksymalną gwarancję co dostabilności podczas jazdy. W opcjach dodatkowych tego modelu używać można wielopoziomową regulację oparcia i podstawkę na kubek z najchętniej pitym przez dziecko napojem.

Po przeczytaniu tego tekstu, polecam wykładziny samochodowe inne wiadomości na prezentowany wątek, które okażą się nie mniej absorbujące.

Patrząc na przykład wszechstronności i praktyczności, jakim jest fotelik Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Modern należy z całą stanowczością rzec, że firma Maxi-Costi nie pozostaje w tyle z konkurencją. Fotelik AP MB wyposażony jest wielopoziomową regulację tylnej części fotelika, co powoduje, że jazda samochodem jest nie jedynie wygodna, a także odbywa się bez strachu.

Przedsiębiorstwo Maxi-Cosi ma zaszczyt zaprezentować kolejny fotelik, tym razem mającyinnowacyjny system AirProject. Fotelik Maxi Cosi Rodi Ap Air Protect Origami Rose 15-36 Kg. jest sprzedawany w ośmiu opcjach kolorystycznych. RegulacjaUstawienie szerokości fotela uznawana jest za normę w tym segmencie cenowym.

Kliknij na odnośnik, on przybliży Ci wątek, który Cię aktualnie zaintrygował. Zobacz artykuł, zawierający ciekawe informacje.

Lekki i poręczny w użytkowaniu przez rodzica, a przy okazji wygodny dla dzieci, taki jest właśnie Rodi Ap. Fotelik Cybex SolutionX2-Fix Czarny/Ciemnoszary 15-36 Kg  jest modelem, posiadającym specjalny odchylany zagłówek, zapobiegający niekorzystnemu opadaniu głowy dziecka. Oprócz tego wyposażony jest system LSP, który amortyzuje siłę uderzenia podczas kolizji. Wyjątkowa konstrukcja daje zdecydowanie dużo większą wygodę w trakcie snu i zwiększa dziecka poczucie bezpieczeństwa, co sprawia, że zmierzamy bez zbędnych trosk do każdej lokalizacji. Przy tym wszystkim fotelik wyposażony jest w jedenastostopniową opcję regulacji zagłówka oraz ochronę przed bocznymi uderzeniami, co da taki efekt, że Twoje dziecko jest bezpieczniejsze niż kiedykolwiek.