Nowa forma rozrywki dla osób, które lubią niebanalne spędzanie wolnych chwil.

Nie można zakwestionować tego, że opcja taka jak Escapegame to najnowsza forma rozrywki dla osób, jakie cenią niecodzienne spędzanie wolnych chwil. Można albowiem pozwalać sobie na przeżywanie niecodziennej przygody z znajomymi. A rzeczywiście jest to emocjonujące rozwiązanie. Otóż, grupa przyjaciół zostaje na godzinę zamykana w jednym pokoju. Tyle także czasu będą mieć na rozwiązywanie konkretnej zagadki.

Wiele zagadek, nietuzinkowa sceneria sali i w głównej mierze jak najlepsza forma rozrywki. To wszystko czeka na osoby, jakie zdecydują się w ten sposób spędzać wolną godzinę.

Jeżeli intryguje Cię ten tekst, to bez ociągania kliknij tutaj oraz przeczytaj oprócz tego inny tak samo pasjonujący news kwatery pracownicze poznań.

Należałoby podkreślić, że Escaperoom to forma rozrywki dla osób niezależnie od wieku. W większych miastach Polski miejsca, w których można spędzać czas wolny w ten sposób powstają regularnie od kilku lat – poznaj escaperoom gdańsk. Są obiekty, gdzie można oczekiwać na jedną scenerię, lecz są i te, gdzie da się na osobiste zamówienie zdecydować się na daną aranżację. Jednym z szczególnie popularnych Escaperoomów jest escaperoom Gdańsk chwalący się renomą wśród klientów, jakich nie zniechęcą ceny. Są świadomi, iż jeśli płacą nawet i dużo.

znajomi

Autor: Harry Wood
Źródło: http://www.flickr.com

Zdecydować się na wypad do Escaperoomu można bez przyczyny, lecz najczęściej jest to chętnie wybierana alternatywa jako voucher urodzinowy dla kogoś, albo też jako niebanalne spędzenie wieczoru kawalerskiego. W Escaperoom można doskonale się bawić, niezależnie, czy idzie się tam z najbliższymi, przyjaciółmi, czy i może w ramach wyjazdu integracyjnego z pracy. Każdy będzie mieć okazję przecież wykorzystać własne detektywistyczne umiejętności oraz poczuć się jak gwiazdor filmów akcji. Wystarczy dopasować interesujący Nas pod względem tematyki pokój a także zarezerwować wejście.

Osoby, które będą chciały spróbować spędzić czas wolny na rozwiązywaniu zagadek i uwalnianiu się z pomieszczenia zamiast typowego seansu w kinie, albo wypadu do dyskoteki na pewno muszą zrobić użytek z tej możliwości – spędź miło czas w Quest Rooms. Tym bardziej, iż można skorzystać z tego, by utworzyć parę drużyn oraz rywalizować między sobą w pokojach. W Escapegame można również zarezerwować wejście dla wybranych ludzi kiedy zakupi się voucher. Każdy musi wypróbować tę, coraz bardziej popularną formę rozrywki, a przekona się, czym jest stuprocentowa adrenalina.