Zwiększ power swego silnika

Gdy mamy auto na gwarancji nie robimy nic na swoją rękę, bo nie chcielibyśmy tej gwarancji stracić. Przez, co gnamy z każdą pierdołą do firmowego serwisu. Na szczęście są różnego typu opcje, które pozwalają na pewne zmiany w naszym samochodzie, bez utraty gwarancji.

Tył białego auta

Autor: Alexander Nie
Źródło: http://www.flickr.com
Prawda jest taka, że kupując auto stawiamy na model, który nam odpowiada, ale jest to często powiązane z ceną. Potem dochodzimy do wniosku, że chcielibyśmy uzyskać trochę więcej mocy lub podrasować jakąś inną funkcję naszego auta. W odpowiedzi między innymi na chęć polepszyć moc silnika powstała usługa zwana chip tuning. Dzięki technice chip tuning da się elektronicznie zmienić parametry silnika, choćby chip ford focus 1.6 tdci.

Jak zmniejszyć ilość spalanego paliwaW obecnych czasach wszyscy chcą mieć super fantastyczny samochód, ale rzeczywistość jest taka, że nie każdego na niego stać. Ale znając naszą wspaniałą rodzimą mentalność maksyma „zastaw się, a postaw się” ma swoje odzwierciedlenie nawet w kwestii kupna auta. Z tego też powodu ludzie kupują naprawdę dobre auta, ale kredyt ciągnie się za nimi przez długi czas. A jak wiemy na ratę musimy mieć środki zawsze. Jednak niekoniecznie zawsze mamy pieniądze na paliwo. Dla takich ludzi najlepszym rozwiązaniem będzie chip

Srebrny samochód

Autor: grassrootsgroundswell
Źródło: http://www.flickr.com

tuning. Jeśli chcemy, bez utraty gwarancji na nasz samochód (więcej info), obniżyć ilość spalanego paliwa, to powinniśmy pomyśleć o technologii chip tuningu. Jest to elektroniczne wprowadzenie zmian, pomagających we właściwym uregulowaniu spalania paliwa. Jednak nie jest to opcja dla wszystkich, bo nie wszędzie jest ona możliwa do zorganizowania. Nie każdy mechanik jest w stanie taką rzecz zrobić.

Trzeba w tej kwestii korzystać z usług fachowców, których możemy wyszukać drogą internetową lub dzięki uprzejmości znajomych. Dla wielu chip tuning to polepszenie mocy silnika. Poza tym taki sposób na modyfikacje w autach uważany jest przez sporo osób za dopasowanie konkretnego auta pod jego kierowcę. I chociaż brzmi to rozsądnie to koszt takiego tuningu nie jest niski.

Wejdź na ten odnośnik – są w tym serwisie zbliżone treści, więc to omówienie takiej kwestii na pewno również będzie warte Twojej uwagi.

Tak, więc wybierając auto szukajmy takiego, który będzie pasował swoimi parametrami do tego w jaki sposób jeździmy. Jeśli chcemy tuningować nasz samochód na różne sposoby, to wybierzmy samochód z drugiej ręki. Chyba, że naprawdę nas stać, to zamiast kupować samochód familijny postawmy na sportową brykę, żeby wszystko nam pasowało.