Telebimy reklamowe na każdą porę roku

Powtarza się, że reklama bywa dźwignią handlu. Brak w tym żadnej przesady, gdyż reklama w najróżniejszych formach istniała od zawsze, wszędzie tam, gdzie następowała jakakolwiek wymiana towaru lub usług. Reklamą da się zgodnie z prawdą nazwać nie tylko szyldy czy plakaty. Reklama na ledach, grające animacje na stronach internetowych – to są efekty współczesności, a przeszłość reklamy zaczyna się znacznie dawniej. Można wyobrazić sobie zatłoczone, egzotyczne targowisko.

Medas-Media

Źródło: billboardy-reklama.pl/

W każdym zakątku aż huczy od gwaru tłumów, ale to, co rozbrzmiewa najdonośniej, to krzyki sprzedawców, którzy wołają nie do kogoś jednego, ale w przestrzeń, tak by wszyscy słyszeli: jego stragan jest najlepszy, zakupy robić u niego, niedrogo i najlepiej. To, tuż po wciąż spotykanej taktyce znanej dziś jako marketing szeptany, reklama, która bodaj jako jedna z pierwszych stanowiła mocną i skuteczną formę zachwalania towaru.

Za każdym razem, gdy pojawiało się jakiekolwiek medium dostarczania bądź wymiany danych, towarzyszyła temu reklama. Możemy przywołać mnóstwo przykładów wciąż obecnych w naszej gospodarce: prasa, potem radio, potem telewizja. Teraz wielkie plony dla specjalistów od handlu i marketingowców może zapewnić także Internet, gdzie twórcy reklamy mają niezwykle olbrzymią swobodę działania, żeby wymienić chociażby interaktywne formy reklamy. To jeszcze nie wszystko, bo wciąż popularniejsza jest reklama na ekranie ledowym w Bytomiu istnieje dobrze prosperująca firma, która od pierwszego wykorzystania tej technologii trzyma się jej i oferuje klientom wciąż więcej przestrzeni reklamowej na tych migających ekranach.

Reklama na billboardzie

Autor: Kazuhisa OTSUBO
Źródło: http://www.flickr.com

Tego rodzaju reklama jest coraz bardziej znana nie tylko w większych miastach, doskonale działa ona też w mniejszych miejscowościach.

Skończyłeś czytać ten tekst i zastanawiasz się nad nowym? Nic bardziej prostego. Trzeba tylko kliknąć w podany link i jesteśmy tam (https://lankamerprzewozy.pl/oferta-przewozu-osob/).

Znajdziemy przykładowy telebim informacyjny w Bogatyni – dobrze ustawiony przysparza reklamodawcom więcej odbiorców niż podobny ekran w stolicy, ale postawiony gdzieś na skromnym skrzyżowaniu. Telebim promocyjny w Cieszynie pokazuje poza reklamami ciekawe i przydatne informacje, jak temperaturę, kursy pieniężne i najistotniejsze wydarzenia, przez co ściąga więcej spojrzeń niż zwykły telebim w Olecko postawiono także parę ekranów, które wydajnie promują reklamowane marki. Przy tym tam postarano się, by ciągłe błyski i dynamiczne filmy nie rozpraszały pieszych i zmotoryzowanych na tyle, żeby nie zakłócać bezpieczeństwa na drogach.