Sprawdzamy czym jest film z wysokości

W wielu sytuacjach wydaje nam się, że konieczna jest inna perspektywa. Zwłaszcza, kiedy chodzi o kręcenie jakiegoś filmu. Oczywiście można poustawiać sporo kamer w wielu miejscach i wynająć kilkunastu operatorów, którzy będą nad wszystkim panowali.

Na szczęście w dzisiejszych czasach każdy ma dostęp do jeszcze jednej możliwości – to znaczy drona. Nie musimy mieć wielkich pieniędzy, wystarczy, że się zainteresujemy tego rodzaju możliwością. Kiedy chodzi o filmowanie z lotu ptaka, to jest sporo firm, które oferują tego typu rozwiązania. Zależnie od tego, czy chcemy zrobić filmik promujący naszą okolicę, czy może marzymy o migawkach z wesela lub jakiejś miejskiej plenerowej imprezy- kamerowanie z lotu ptaka.

filmowanie z powietrza za pomocą drona

Autor: Arne Krueger
Źródło: http://www.flickr.com

Tak, więc musimy znaleźć firmę, która zawodowo się wszystkim zajmuje. Oczywiście można poprosić na przykład kuzyna, który ma drona, żeby zrobił jakieś jeszcze ujęcia z rodzinnej imprezy, ale musimy wiedzieć, że kuzyn wie, co i jak. W innym wypadku lepiej zrezygnować, bo niewprawne sterowanie dronem może zrobić komuś krzywdę. Tak, więc na spokojnie powinniśmy pomyśleć, czego tak naprawdę nam potrzeba. Bo może się okazać, że dzięki filmowi z lotu ptaka jakieś video będzie rzeczywiście niesamowite.

Ciekawe filmy robione z wysokości

W tych czasach filmowanie z lotu ptaka nie jest wielkim wyzwaniem. Dawniej musiałby nad nami latać helikopter z kamerzystą w środku, a dziś wystarczy dron i ktoś, kto faktycznie umie się nim posłużyć. Jest dużo firm, które oferują robienie filmu dronem.

Musimy tylko sprawdzić, kto konkretnie w naszych okolicach się tym zajmuje.

Jeśli chcesz, aby podobne wiadomości pozostały Ci w pamięci na dłużej, sprawdź witrynę (poldannet.pl/pl/page/siatki-sportowe/do-siatkowki.html), do której link jest tutaj. Są tam bardzo podobne informacje.

Dobrze popatrzeć na poprzednie realizacje konkretnej firmy, o ile są na stronie www. Bo jak wiadomo nie każdy klient musi się zgadzać na to, ze będzie pokazane to, co chcieliby było dla nich nagrane. Ale, kiedy już spotkamy się z osobami, które zajmują się filmowaniem z lotu ptaka, to na sto procent będą nam w stanie pokazać swe produkcje. To sprawi, że będziemy wiedzieli, czy nam się to podoba, czy nie. A gdy będzie nam się to podobało, to nie zostanie nic innego jak zamówić firmę na konkretny termin. Warto również od razu omówić warunki finansowe.