Z jakich powodów wiele pań ma problemy z odpowiednim doborem ubrań, jak wtedy może pomóc osobista stylistka.

Spora ilość pań mimo posiadania wypełnionej po brzegi szafy często twierdzi, że nie ma co na siebie włożyć. Faktycznie w niejednym przypadku tak będzie, w szczególności jeżeli jakaś pani nie do końca umie komponować ze sobą garderobę. Kłopot niekiedy jest taki, że panie kupując kolejne sztuki ubrań nie do końca mają wiedzę, jak wszystko właściwie zestawić. I nawet wybranie najdroższych sukienek, bluzek czy spodni sprawy nie załatwia, bo ostateczne efekty są niekiedy koszmarne.

kobieta na zakupach

Źródło: sitiodamulher.com

Dlatego też czasami, zamiast zakupu następnego ubrania, które nie wiadomo kiedy i w jakim zestawieniu się założy, warto zastanowić się chociaż chwilę i spróbować poszukać jakiejś wiedzy o modzie. Aktualnie nie będzie z tym większego problemu, bo internet jest pełen najróżniejszych poradników, blogów i innych tego typu stron, z których można się wiele dowiedzieć na temat zestawiania ubrań czy dobierania akcesoriów. Czasami warto też sięgnąć po profesjonalną pomoc i zamówić spotkanie ze stylistą, po takich poradach będzie się zupełnie inaczej spoglądać na zawartość swojej szafy i półek w sklepach.

Tak naprawdę aby dobrze się prezentować wcale nie trzeba wydawać majątku. Tak naprawdę dużo istotniejsze jest przestrzeganie kilku ważnych reguł, i to właśnie to przede wszystkim powinna uświadomić osobista stylistka swoim podopiecznym. Wskazówki stylistki uczą przede wszystkim akcentowania swoich mocnych stron, przy równoczesnym tuszowaniu niedoskonałości, i to jest tak naprawdę najistotniejsze przy tego typu poradach- przekonaj się: świetna osobista stylistka

modnie ubrana kobieta

Autor: Trang Angels
Źródło: http://www.flickr.com

W dużej mierze stylistki są jak lekarze, rozpoczynając od diagnozy szafy swoich klientek, następnie określają ich typ sylwetki i osobowość, aby na koniec sprecyzować styl ubioru. Najczęściej stylistki rozpoczynają od określenia typu kolorystycznego, od tego będzie zależeć, jakie odcienie i barwy ubrań będą zaproponowane. Kolejną rzeczą jest analiza sylwetki i wybór do tego odpowiedniego kroju odzieży. Kobiety poznają, w jaki sposób dobiera się dane elementy odzieży, żeby w umiejętny sposób podkreślić i ukryć poszczególne cechy.

Kiedy chcesz dowiedzieć się więcej, istnieje następna strona (https://tvk.pl/) o identycznej tematyce, którą trzeba zobaczyć. To świetny moment zatem zrób to!

Przeczytaj więcej: Coach