Zaproszenia weselne

Wybór zaproszeń ślubnych stanowi coś więcej niż poinformowanie gości o terminie i miejscu wydarzenia. Wyjątkowe zaproszenia ślubne powinny dać osobom zaproszonym pojęcie czego mogą się spodziewać po Waszej uroczystości. Jeśli zdecydowaliście się wziąć ślub i posiadacie wyobrażenie jak ten specjalny dzień musi wyglądać, już teraz pomyślcie o zaproszeniach ślubnych dopasowując ich styl do planowanej uroczystości.

Zanim zaczniesz projektować lub też wybierać swoje wymarzone zaproszenia wybierania swoich wymarzonych zaproszeń, sporządź listę zaproszonych osób. Da Ci to informacje, ile faktycznie zaproszeń potrzebujesz.
Zastanów się, co chcesz aby zaproszone osoby wiedziały o planowanej uroczystości. koniecznie muszą znać, miejsce ślubu oraz czas.
Niemal 90% wykonywanych w naszej firmie zaproszeń posiada prośbę o potwierdzenie przybycia z wyznaczoną datą, do której potwierdzenie powinno nastąpić. Dobrym zwyczajem jest także dodanie do zaproszenia mapki dojazdu na miejsce planowanej uroczystości.

Wesele pod namiotem

Autor: county marquees
Źródło: http://www.flickr.com

Większość przyszłych małżonków umieszcza na swoich zaproszeniach wiersz. Około 70% projektowanych przez naszą firmę zaproszeń zawiera także przynajmniej jedną prośbę skierowaną do Gości, w których Państwo Młodzi delikatnie podpowiadają co dałoby im większą przyjemność: podarowanie prezentu rzeczowego czy wręczenie koperty z gotówki.
Równie często spotykane są prośby w sprawie kwiatów, które Państwo Młodzi dostają od swoich Gości. I tak zamiast kwiatów młode pary proszą o zakup czegoś bardziej praktycznego, np. czekoladek. Powyższe formy próśb mocno zakorzeniły się wśród młodych par i na pewno nie są odbierane przez gości jako niestosowne, istotne jest aby zostały przedstawione w kształcie humorystycznego wierszyka, tak aby goście nie poczuli się przymuszani.

Rozważ swój budżet jaki możesz przeznaczyć na nabycie zaproszeń ślubnych. Koszt projektowanych na indywidualne zamówienie zaproszeń na ślub kształtuje się w zakresie 1,5 – 5 zł i w dużej mierze zależy od wykorzystanych materiałów oraz technik produkcji.
Zaproszenia na ślub można zakupić w sklepach z artykułami papierniczymi, hurtowniach dostarczających towar do kwiaciarni, specjalistycznych sklepach z akcesoriami ślubnymi oraz drukarniach.

Zobacz, czy następny link (https://www.sweet-home.pl/961,Cukiernia-Serock.html) jest tym, czego teraz szukasz. Zapewne niezwykle pomoże Ci w Twoim projekcie, który teraz szykujesz. Sprawdź, naprawdę nie pożałujesz!

Z ofertą producentów zaproszeń można się również zapoznać podczas targów branży ślubnej. Można je również kupić za pośrednictwem sieci (tutaj). Znajdziesz tam największą gamę produktów w atrakcyjnych cenach.

Gotowe zaproszenia wysyłamy lub dostarczamy minimum na 6-8 tygodni przed ślubem. Dobrze jest jednak rozdać zaproszenia na 3 miesiące przed ślubem, aby goście mogli się stosownie przygotować. Warto również przygotować większą liczbę zaproszeń. na wypadek wystąpienia pomyłki przy wypełnianiu danych personalnych gości czy też nieplanowanego rozszerzenia puli osób zapraszanych.

Wybrane zaproszenia mogą określać styl imprezy. Przy podejmowaniu decyzji należy wziąć pod uwagę kolor i gramaturę papieru, krój czcionki, wielkość zaproszenia i ogólną jego formę. Pamiętaj, że zaproszenia ślubne ręcznie robione muszą dać zaproszonym osobom pierwsze wyobrażenie o przyszłej uroczystości.