Zadbaj o dobrą jakość usług na stacji paliw

Jeśli masz stację benzynową twoim obowiązkiem jest dbałość o to, aby dobrze przechowywać paliwo i aby owo paliwo było w każdej chwili zdolne do używania.

fotka - przemysł

Autor: Otwarte Klatki
Źródło: http://www.flickr.com
Warto przypomnieć sobie parę ważnych porad odnośnie tego zagadnienia.
Nade wszystko najważniejsze są miejsca, w jakich mamy benzynę. Chodzi oczywiście o dystrybutory paliw (mój link). Powinny pracować one bezbłędnie, a w przypadku kłopotów z ich obsłużeniem, właściciel stacji paliw winien mieć możność szybkiego dostępu do serwisu napraw. Oczywiście petenci chcieliby napełnić swoje zbiorniki na paliwa ((poznaj informacje)) jak najmniejszym kosztem. kupując wszakże dystrybutory paliw nie należy kierować się wyłącznie ich ceną. Powinniśmy zwrócić uwagę natomiast przede wszystkim na niezawodności funkcjonowania. Częste awarie odstręczą bowiem kierowców bardziej, a niżeli niskie ceny paliwa.
Koniecznie należy pamiętać o wymianie paliwa na zimowy, kiedy jest na to czas. Jeżeli nie zatroszczyliśmy się o to w odpowiednim czasie, powinniśmy z czystym sumieniem polecać naszym klientom depresatory do oleju ((sprawdź więcej)). Zmniejszają one temperaturę oleju, hamując jego krystalizowanie. trzeba pamiętać, aby Zbiorniki na paliwa uzupełniać tym płynem jesienią, kiedy olej carter sh 220 jeszcze jest płynny. Depresatory albowiem nie rozpuszczają kryształków zastygniętego oleju.

dobrze jest zadbać o sprawne funkcjonowanie naszej stacji paliw, aby móc radować się poważaniem klientów. Dobrze jest sprzedawać również depresatory i inne dodatki do aut. Zyskamy wówczas renomę w oczach odwiedzających.