oferuje Sopot?

Sopot to jeden z najbardziej popularnych kurortów w naszym kraju. Plaża i woda to jednak nie jedyne atrakcje Sopotu. Na co powinniśmy zwrócić uwagę planując relaks w tym mieście?

skóra - selfie

Autor: Arild Finne Nybø
Źródło: http://www.flickr.com

Plaża jest najczęściej głównym punktem programu wypoczynku nad morzem. Jednak warto sprawdzić, co poza tym ma do zaoferowania miasto, w którym zaplanowaliśmy urlop bądź weekendowy relaks. Do najsłynniejszych atrakcji Sopotu zaliczyć można sopockie molo, Crooked House, Monte Cassino, latarnię morską, Operę Leśną oraz park wodny. Niezwykle interesująca jest również sopocka architektura uzdrowiskowa. Poza tym, w Sopocie działa mnóstwo restauracji, klubów i barów.

Przeczytaj, co opublikowano w najświeższym wpisie (https://www.eccotravel.eu/p/bahamy) – to także dotyczy tej samej kwestii, zatem na pewno również Cię zainteresuje!

Oferowane są także wycieczki ze zwiedzaniem, ale równie dobrze można wypożyczyć sprzęt rowerowy i ruszyć w samodzielne wyznaczoną trasę. W sezonie obywają się rozmaite koncerty i wystawy. Warto odwiedzić również Trójmiejski Park Krajobrazowy.

By zamierzone atrakcje sprawiały nam przyjemność, koniecznie powinniśmy znaleźć komfortowy nocleg. Opłaca się rozważyć ciche miejsca, gdzie właściciele zadbają o nasz miły pobyt oraz zadowolenie. Sopot pensjonaty ruszajwpolske.pl/miasta/sopot/noclegi/34,index.html ma w wielu lokalizacjach, w tym oczywiście tych najbardziej rozchwytywanych, czyli najbliżej morza. W pokojach gościnnych zazwyczaj do dyspozycji wczasowiczów jest czajnik, lodówka i mikrofalówka, czy kuchenka. Na cenę wpływ ma nie tylko standard, lecz także wyżywienie.

Szczegółowe informacje jakie warunki oferują pensjonaty możemy znaleźć w bazach noclegowych i na stronach internetowych danych pensjonatów. Jeśli chodzi o Sopot pensjonaty proponowane są od 35 do nawet 450 zł za osobę.