Mural, kontra artystyczne malowanie ścian – czyli, co połącza pierwsze wraz z drugim

Co to jest mural? Jaki istnieje cel jego powstawania? A artystyczne malowanie ścian? Czym odróżnia się od murala? Czy w ogóle istnieje jakaś różnica między nimi? To wszyściutko i jeszcze więcej bez problemu wynajdziesz w środku naszego nowego felietonu!

tatuaże

Autor: Hot Gossip Italia
Źródło: http://www.flickr.com
Sztuka malarstwa od lat wzbudza zachwyt i podziw, zwłaszcza wśród osobników, które pasjonują się zarazem historią, jak i przyszłością. Jednym spośród rodzai malarstwa, które to zostały do dziś bywa Mural, a więc – mówiąc w skrócie – dzieło dekoracyjnego malarstwa ściennego ( Ideamo). Celem murali bywa wyrażenie impresji odbiorcy, czy też zareklamowanie jakiegoś produktu, nie rozmawiając o promocji na przykład jakiejś konkretnej akcji charytatywnej. Określeniem murali bywa najzwyczajniej wielkoformatowa grafika, którą malujemy na ściankach budynku.

Jeżeli poszukujesz odpowiedzi na męczące Cię zagadnienia związane z tą kwestią, to kliknij tutaj i zobacz – na pewno Cię to zaciekawi!

I w tym miejscu przechodzimy do pewnej rzeczy, co zwą „Artystycznym malowaniem ścianek”…

Metropolia

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
malowidło - pieniądze

Autor: Richard Grandmorin
Źródło: http://www.flickr.com
Artystyczne malowanie ścian jest Konkretnie tym samiutkim co mural, tylko jest to mocniej „nowoczesne” określenie na te konkretne działania (Ideamo – oferta artystycznego malowania ścian). Malowanie ścian odbywa się wewnątrz całej Polsce oraz nie wolno mylić ich z malowanymi nielegalnie graffiti! Murale są w całości legalne, tworzone przez zespół fachowców – lub jednego specjalistę – którzy to najczęściej działają z woli miasteczka, malując na ściankach budyneczków czy często chodniczkach.

Nie jest to jednak ograniczone tylko do działań przeznaczonych dla miasteczka – sami również mamy możliwość nająć takie persony, które to upiększą nasz domek albo lokal, z tego powodu nie ociągaj się oraz rozpocznij rozglądać za fachowcem, który to tobie dopomoże przyciągnąć klientelę!