Dzienna pielęgnacja twarzy – nierozłączny rytuał każdej dziewczyny, mężczyzny w porze nocnej.

Podstawą pielęgnacji twarzy jest jej demakijaż. Wielokrotnie da się zobaczyć niedoskonałości na cerze, które zazwyczaj są scalone z brakiem głębokiego jej zdezynfekowania, zaraz przed pójściem spać.

Skórze na twarzy trzeba przeznaczać czas, a ona dlatego odpłaci się promienną i zdrową cerą.

żel do mycia twarzy iwostin

Autor: merec0
Źródło: http://www.flickr.com/photos/merec0/660330567/
krem pod oczy pharmaceris

Autor: Bitterroot
Źródło: http://www.flickr.com
Co wieczór – choć nie zauważa się tego gołym okiem, cera na twarzy jest po prostu brudna. Bakterie, kurz oraz inne osady sprawnie zatykają pory, za pomocą czego skóra nie może łatwo funkcjonować tzn. „oddychać”. Nieprawidłowo oczyszczona skóra nie umożliwia wchłonąć się minerałom odżywczym, które występują w kremach i kosmetykach pielęgnacyjnych jak np. krem pod oczy pharmaceris. Koniecznym zatem jest, codzienne, sumienne mycie buzi. (sporo więcej zobaczysz na www) Do tego celu używa się różnych kosmetyków np. peeling, żel do mycia twarzy iwostin albo wszelkiego gatunku toniki do demakijażu. Wgłębiając się w działanie wyniku jakim jest żel do mycia twarzy iwostin wskazane jest zwrócić uwagę na to, że oprócz funkcji oczyszczania twarzy, stymuluje również regenerację naskórka, nie podrażnia i nie wysusza cery oraz nie posiada mydła – co bardzo często jest przyczyną podrażnień skórnych. Żel ma zwartą konsystencję i delikatny zapach, czym sprawia że aplikowanie jest jeszcze bardziej miłe. Cena wyrobu waha się między 18 – 25 zł. W zależności od miejscówki kupna. Żel do mycia twarzy iwostin osiągalny jest tylko w aptekach. Idealnym uzupełnieniem tego artykułu jest wcześniej wspominany krem pod oczy pharmaceris, który nienagannie redukuje cienie jak również worki (np. worki z solą) pod oczami. Ponadto zapobiega przedwczesnemu starzeniu się skóry, a dzięki zawartym w kremie filtrom zmniejsza szkodliwe działanie promieni UV. Trzeba jednak pamiętać, iż przed zaaplikowaniem kremu skóra na buzi musi być precyzyjnie oczyszczona – przejdź do źródła.
Podobnie panowie jak i panie w nowoczesnych czasach przywiązują wielką wagę do kondycji swojej skóry – pharmaceris krem pod oczy.

Testując na sobie rozmaite kremy i preparaty wybierają te, w największym stopniu korzystne dla siebie. Należy wiedzieć, iż prawidłowo dobrany krem potrafi zdziałać cuda z cerą, lecz minimalny okres stosowania, by zobaczyć rezultaty to 4 tygodnie.