Boży bojownicy audiobook odmienia nasze pojęcie o tej metodzie nagrywania

Coraz częściej obywatele słuchają książek

Mówi się, że ludzie znacznie mniej czasu przesiadują na czytaniu książek, ale prawda jest taka, że dzisiejsze tempo życia, nie pozostawia zbyt dużo czasu, który można wykorzystać na zrobienie czegoś dla siebie, a jak już go mamy, to chcemy go przeznaczyć na coś innego aniżeli książki. Na szczęście okazuje się także, że rośnie ilość kupionych audiobooków, a więc książek, które są czytane oraz których mamy szansę słuchać podczas sprzątania, albo prowadzenia wozu.

Taki audiobook najczęściej okazuje się być wykonany przez jednego lektora, którym przeważnie jest ceniony aktor, o głosie który potrafi przyciągnąć oraz skoncentrować uwagę słuchacza. Nie mniej od czasu do czasu potrzeba sporej siły woli, by nie uciec gdzieś myślami i skupiać się na tym, co słyszymy.

Czy słyszeliśmy jak wspaniała jest książka Boży bojownicy audiobook nas zadziwi

audiobook na iphonie

Autor: athriftymrs.com
Źródło: http://www.flickr.com

Przyzwyczailiśmy się do tego, że książka czytana jest przez jednego lektora, który zmianą własnego tonu oznajmia kwestie różnych bohaterów. Przez to sporym zadziwieniem może okazać się książka Boży Bojownicy – audiobook z fonopolis – został tutaj wykonany całkowicie inny sposób. W przedsięwzięciu tym udział wzięło 190 ludzi, mamy dźwięk, a to wszystko spowoduje, że prościej będziemy mieli szansę sobie wyobrazić przeróżne sceny. Wysłuchując tak przyszykowanej książki, rzeczywiście nie będziemy zmuszeni się zamartwiać, że rozpoczniemy gdzieś uciekać myślami.

Kliknij ten link i zobacz w treści (www.dominikkania.pl/produkt/opanuj-cukry/) znajdujący się w tamtym miejscu tekst. Są tam inne tego rodzaju materiały. One też podnoszą taką tematykę.

Ona jest tak zrobiona, tak opracowana i wyreżyserowana, że nie będziemy wstanie się od niej odciąć. To ma szansę być przełom w tworzeniu audiobooków oraz ma szansę się okazać, że teraz wszystkie będą tworzone w ten sposób.

książki i audiobooki

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com

Koniecznie powinniśmy się poznać z tą ofertą

Gdy będziemy mogli zapoznać się z tą propozycją, jeśli posłuchamy w jaki sposób zostało to wszystko przygotowane, to będziemy zadziwieni ogromem przedsięwzięcia. Ma szansę się okazać, że przez to pokochamy słuchanie audiobooków i na nowo otworzymy się na książki, w troszeczkę innej ramie, ale mimo wszystko zapoznamy się z ich treścią (przejdź do strony fonopolis.pl dobre źródło informacji).