Planujesz umieścić reklamę na aucie? Dowiedz się, jak to zrobić

Reklama na samochodzie jest cały czas bardzo popularna. Chociaż w aktualnym świecie to Internet w największej mierze oddziałuje na odbiorców, to warto jest zainwestować także w takiego typu formę promocji.

reklama w autobusie

Autor: oatsy40
Źródło: http://www.flickr.com
Jak umieścić reklamę, aby należycie urzeczywistniała swoją rolę? Dobór odpowiedniej techniki montażu jest zależny od tego, jaką grafikę planujemy umieścić na aucie. Najprościej jest przykleić same napisy i w tym wypadku najlepiej sprawdza się reklama samoprzylepna. Wszystkie części należy nakleić z osobna, starannie wygładzając brzegi naklejek, by nie zaczęły się odklejać oraz nieestetycznie wyglądać. Jeżeli chcesz nakleić cały napis za jednym razem, musisz wybrać folię transportową, która pozwala na niniejszy montaż reklamy. Po przyklejeniu napisów usuwamy folię, a reklama wygląda na nad wyraz profesjonalną.

Wartym uwagi sposobem jest także folia magnetyczna. Jej dużą zaletą jest sposobność szybkiego usunięcia. Należy jednak liczyć się z faktem, że nie każda reklama może być naniesiona na takiej folii. Najlepiej sprawdzają się napisy oraz proste formy, z mniejszymi detalami może być kłopot, gdyż nie będą widoczne (przeczytaj sklep.lambda.pl/pl/i/Instrukcje-aplikacji/2. Musimy także pamiętać, że folia magnetyczna może być mocowana tylko na idealnie gładkich powierzchniach, a w przypadku gdy nieraz pozostawiamy auto zabudowa lawety w słonecznym miejscu, musimy raz na pewien czas odkleić folię i dobrze ją wyczyścić.

reklama na autobusie

Autor: Jonathan Riley
Źródło: http://www.flickr.com
Zagrożeniem dla reklamy może być również szybsza jazda, gdyż reklama przesuwa się oraz może przypadkowo zupełnie się odkleić. Jeżeli planujemy obkleić większą powierzchnię auta, powinniśmy zwrócić uwagę na folię wylewaną, na jakiej można nadrukować również najbardziej szczegółowe projekty (promocyjne oferty). Auto można okleić całościowo, ponieważ folia wylewana ma specjalne właściwości dopasowując się do kształtu pojazdu. Folię wylewaną przed zastosowaniem należy ogrzać do właściwej temperatury używając do tego opalarki. Następnie nakładamy folię i pozostawiamy auto w pomieszczeniu o umiarkowanej temperaturze, by folia mogła się stosownie przykleić. Reklama na samochodzie to rozwiązanie, jakie bez wątpienia należy przemyśleć. Dobierz odpowiedni sposób montażu, a na pewno będziesz zadowolony z trwałości oraz estetyki projektu, który był naniesiony na twoje auto.