Dzisiejsze aparaty telefoniczne są wyjątkowo delikatne i szybko się niszczą, ochroń własny aparat odpowiednią osłoną

Współczesne telefony komórkowe przeważnie zostają wzbogacone o duże ekrany albo bazują na technologii dotykowej i calutkie są wielkim ekranem. Przez to stały się dużo delikatniejsze i mocniej narażone na porysowanie, niż wcześniej spotykane modele. Należy ochronić telefon przed uszkodzeniem, by radować się jego dobrą kondycją oraz pięknem.

zobacz więcej

Autor: Kārlis Dambrāns
Źródło: http://www.flickr.com

Nie ma telefonów odpornych na rysowanie

Chociaż twórcom telefonów zdarza się zachwalać własne produkty, iż posiadają one ekrany oporne na zarysowania, nie bywa to zupełną prawdą. Ekran telefonu bywa bardzo delikatny, a zarysowania robią się stosunkowo nietrudno. Codzienne użytkowanie telefonu, nie tylko do komunikacji, lecz też do przeglądania sieci, oglądania filmów czy odtwarzania plików muzyki, zapewnia mnóstwo okazji do uszkodzenia aparatu. Wystarczy tylko włożyć aparat do torebki i zahaczyć o ostrzejszy przedmiot, a na ekranie pojawi się szpecąca rysa. Na szczęście aparaty można ochraniać przed takimi wypadkami, sięgając po dobrą folię lub etui ( do Nokia Lumia 735).

Znajdź sposób na zabezpieczenie własnego telefonu

Codziennie użytkowany smartfon powinien zyskać odpowiednią ochronę w formie etui. Zainteresowaniem pośród właścicieli smartfonów oraz pozostałych telefonów dotykowych cieszy się także folia na telefon (folia na telefon).

Jak uważasz? Czy informacje na opisywany wątek są fascynujące? Jeśli tak, to przejrzyj tekst (https://sklep.acana.com.pl/92-karma-dla-psow-alergikow), a znajdziesz w nim wiele genialnych wiadomości, które przykują Twoją uwagę.

Naklejona na ekranie folia skutecznie chroni telefon przed rysowaniem i zabezpiecza go. Dobrej jakości akcesoria nie wpływają na czytelność ekranu, nie zmniejszają komfortu używania telefonu i nie niszczą szybki. Żeby jednakże cieszyć się doskonałą formą własnego aparatu, należy zdecydować się na ochronę naprawdę doskonałej jakości.

Smartfon

Autor: Maik Meid
Źródło: http://www.flickr.com
Jak wybrać folię na telefon?

Jest sporo typów folii ochronnych na telefon. Różnią się one wykorzystanym tworzywem i wartością. Najtańsze folie kosztują parę złotych, lecz spotkać można akcesoria w kwocie kilkudziesięciu złotych. Coraz popularniejsze stają się folie z klejem silikonowym, lecz nadal można spotkać też produkty z klejem arylowym. Przy wyborze folii warto upewnić się, że do przedmiotu została dołączona ulotka z instrukcją obsługi. Bez niej właściwe umieszczenie zabezpieczenia na aparacie staje się niemal niemożliwe, potrafi sprawiać spore trudności, zwłaszcza osobom, które czynią to po raz pierwszy.