Po co mogłoby nakłaniać malowidło na murze?

Twierdzenie, iż reklama jest motywacją handlu nie jest w obecnych dniach zbytnio odkrywcze. Wszakże to prawda, która pracuje na siebie i sprawdza się od wielu wiosen.

Które marketingowe zabiegi są na nasze osoby stosowane współcześnie?
mural

Autor: Simon Wright
Źródło: http://www.flickr.com

Psychologowie od długiego czasu twierdzą, iż najlepsza reklama to tego typu, którą pokochamy. A jak można by dostać się z miejsca w gusta mnóstwa ludzi? Przykładowo poprzez sztukę. Przykładowo artystyczne malowanie ścian efektywnie przyciąga oczy i jeżeli jest wykonane kompetentnie tkwi na długi czas w pamięci i budzi dobre odczucia (Ideamo). Takie olbrzymie malunki nie muszą być od razu reklamami. Mogą przecież reklamować wszelakie koncepcje, przykładowo zbiórki funduszy na jakikolwiek wzniosły zamysł. Należy też mieć w pamięci, iż takowe artystyczne malowanie ścian mogłoby być ciekawym rozwiązaniem na renowację jakiejś podniszczonej ściany albo zwyczajnie ściany okalającego jakąkolwiek posesję.
Niniejszym akurat jest w rzeczywistości tak zwany mural. Kilka dziesiątków wiosen temu, w ustroju słusznie zakończonym, posłużył do promowania organizacji będących jedynymi przedsiębiorstwami w swoich branżach. Na wielu budowlach w różnorodnych miastach naszej ojczyzny widoczny stał się mural z olbrzymim sloganem PZU, PKO lub Pewex (murale Ideamo). W dzisiejszych czasach murale nie są już tak prymitywne, potrafią posiadać bardzo realistyczną jakość oraz naprawdę zachęcać do pewnej pozytywnej akcji.

Znajome są np.

Czyżby posty stworzone na stronie (https://cdevelopment.pl/) całkowicie Cię zadowoliły? Sądzimy, że tak. Jednakże, jeśli masz ochotę więcej, to kliknij tutaj.

murale zachęcające do dobroczynnej akcji polegającej na zbieraniu nakrętek i np. mural przypominający o wybuchu Powstania Wielkopolskiego. Wszelakie murale można spotkać w wielu miejscowości naszej ojczyzny, niemało z nich stanowi godną zobaczenia wykwintną ciekawostkę.