Każdy właściciel firmy powinien poszukiwać możliwości, żeby rozwinąć bardziej swoją firmę. Na szczęście są ku temu przesłanki

Żeby móc rozwinąć swoją działalność, w aktualnych czasach niezbędna jest cała masa pomysłów, lecz jedynie tego rodzaju, które przynoszą prawdziwe korzyści. Co bowiem po tym, jak mamy interesujące i efektowne pomysły, jakie całkowicie nie zapewniają rezultatów, czyli dochodów. Stale więc należy wyszukiwać najlepszych sposobów na to, by rozwinąć swoją firmę, to tak naprawdę świadczy o tym, iż posuwamy się do przodu, nie stoimy w miejscu, tym bardziej nie cofamy się do tyłu.

transport kolejowy

Autor: Train Photos
Źródło: http://www.flickr.com
Całe szczęście czasami zauważalne są możliwości, które bardzo nam pomagają. Ostatnio wielu zelektryzowała informacja o wielkiej inicjatywie, a konkretniej transport kolejowy z Chin do Polski. Nie musimy nawet tłumaczyć, czemu jest to tak istotne dla wielu przedsiębiorców, ponieważ Chiny to dzisiaj jedno z najbardziej rozwiniętych państw świata, jakie rozwija się w niezwykłym tempie – polecam transport kolejowy z Chin. Dokonywanie transakcji z firmami z Chin, to spora szansa na korzystniejsze efekty. Dzięki takiemu transportowi to faktycznie staje się możliwe.

Plany są ambitne, czyli rozbudowa tak zwanego suchego portu w Małaszewiczach przy granicy białoruskiej, dzięki czemu możliwa jest obsługa trzystu pociągów rocznie. Jak mówią w PKP, transport kolejowy między Chinami, a Polską, to rzeczywiście same plusy. Ma to wielkie znaczenie w wożeniu różnych ładunków, a przede wszystkim ubrań i elektroniki. Jeżeli na rynek wchodzą nowości, to producentom z pewnością zależy, by trafiły one jak najprędzej do klienta.

Nie zwlekaj, tylko poczytaj więcej alufinish polska na prezentowany wątek – informacje będą z pewnością niezwykle interesujące, więc kliknij tu i zobacz więcej.

Taki transport z Chin do Polski będzie trwał maksymalnie czternaście dni, zaś transport morski to więcej niż trzydzieści pięć dni. Początkowo na tej trasie mają być trzy pociągi tygodniowo, ale ich liczba ma się zwiększać.

Faktycznie zyska na tym cała nasza gospodarka. Pierwsi do korzystania z tego rodzaju możliwości będą polscy odbiorcy chińskich towarów, lecz to ogólnie znacząca szansa dla naszych rodzimych eksporterów. Dzisiaj transport chińskich produktów do Europy zdominowany jest przez statki, a jedynie 3,5 procent eksportu trafia do UE za pośrednictwem kolei. Jak więc widać, mamy tu do czynienia z niewykorzystanym potencjałem.