Bywają ludzie, którzy z miłością do motocykli się rodzą, a u innych najnormalniej w świecie przychodzi taki dzień w życiu

Słyszy się, że jazda motocyklem bywa niebezpieczna. Pewnie to prawda, ale miłości nie można w sobie zagłuszyć.
Są tacy, którzy fascynację motocyklami wysysają z mlekiem matki albo po prostu mają w genach.

przewożenie samochodu na przyczepce

Autor: amateur photography by michel
Źródło: http://www.flickr.com
motor

Autor: aristar
Źródło: http://www.aristar.pl/
Niekiedy jest przecież tak, że ta fascynacja jest przekazywana z ojca na syna.

Zajmujący wpis? Jeśli tak myślisz, to kliknij tu, w serwisie czyszczenie katalizatora, który tam miejscu się znajduje, też jest coś ciekawego!

Jeśli ojciec z dziadkiem każdą wolną chwilę spędzali w garażu, by odnawiać oraz czyścić swe motocykle, to pewnie pasja ta również zakiełkuje w sercu ich dziecka. Kiedyś twierdzono, że motory zarezerwowane są tylko dla mężczyzn. Dziś nie ma już to znaczenia, czy jest się kobietą czy mężczyzną, ponieważ dużo kobiet fantastycznie radzi sobie na jednośladach. Jeśli zatem pragniemy kupić motocykl, to oczywiście musimy najpierw zrobić prawo jazdy. Będzie nam o wiele prościej, jeśli posiadamy już uprawnienia do kierowania samochodem. Dlaczego? Bo dobrze znamy już przepisy oraz nie musimy zastanawiać się przed skrzyżowaniem, kto kogo powinien przepuścić. Własny motor to spełnienie snów dla wielu osób. Czekają one, aż skończy się zima, aby móc wyprowadzić swe cudo z garażu, przygotować oraz wyruszyć w drogę. Pragną poczuć pracę silnika oraz wiatr we włosach. Nieprawdą jest, że motocykliści to dawcy organów. Duża część z nich jeździ przepisowo.

Niestety nierozsądni ludzie zdarzają się zarówno pośród kierowców aut, jak i motocyklistów. Po prostu ich wypadki są zazwyczaj bardziej tragiczne w skutkach oraz medialnie głośniejsze. Jednakże nie wolno generalizować.