Dodatki do kawiarni.

Nasz sklep internetowy, proponuje sprzedaż atrakcyjnych akcesoriów do restauracji. W tym miesiącu szczególnie polecamy: przyprawniki i karty menu restauracji. Nasze wieloletnie doświadczenie i wiedza, pozwala nam na realizacje nawet najbardziej nietypowych zleceń i sytuuje nas w kręgu liderów sprzedaży akcesoriów branży gastronomicznej w Polsce.

produkty Decorest

Autor: amyshuff
Źródło: http://www.flickr.com
Forma karty menu ma jednakowo ogromne znaczenie jak zestaw zestawy do yerby serwowanych przez kucharza dań. Ciekawa forma karty i odpowiednia treść skłoni gościa restauracji do zamówienia naszych potraw. Karty menu restauracji muszą być nie tylko czyste i świetnie rozplanowana, ale także wyjątkowe, niespotykane nigdzie indziej! Ogromne znaczenie ma papier z jakiego zostały wykonane, kolorystyka, wykorzystana czcionka i oprawa graficzna. Wszystkie wymienione składniki powinny być spójne z wizją naszego lokalu gastronomicznego – muszą nawiązywać do aranżacji wnętrza i panującego w restauracji klimatu, jak również budzić emocje na jakich nam zależy.

Karty menu restauracji (Decorest posiada bardzo duży wybór) są pierwszą rzeczą, zaraz po wystroju, na którą zwróci uwagę konsument po przyjściu do Twojego lokalu. Jeżeli chcesz aby się nie zawiódł, pamiętaj aby karta była czysta, estetyczna oraz czytelna. Nasze karty menu restauracji odznaczają się dokładnym wykonaniem, oryginalnym wzornictwem oraz ponadprzeciętną odpornością na zużycie. Za sprawą zastosowania materiałów najwyższej jakości, są też odporne na nieczystości. Proponujemy profesjonalne karty menu restauracji w dowolnych rozmiarach i najmodniejszych wzorach. Wytwarzamy karty ze skór, drewniane, kartonu i z wielu innych tworzyw. Wzory i kolorystyka naszych produktów są indywidualnie dopasowywane do wystroju restauracji klienta. Napisy wykonujemy różnorodnymi technikami: złocenie, wytłaczanie, wypalanie laserem, sitodruk, malowanie ręczne itp. Karta menu restauracji zazwyczaj posiada 10 koszulek krystalicznych, które można samodzielnie wymieniać. Oferowane przez nas karty menu restauracji mają wygrawerowane dowolne logo, a także fotografie albo grafikę.

karta menu

Autor: Sam Howzit
Źródło: http://www.flickr.com

Karty menu restauracji powinny wyglądać inaczej w rodzinnych restauracjach, ukierunkowanych na obsługę klientów z dziećmi, a inne karty menu wybieramy do restauracji prestiżowych, które nierzadko obsługują biznesmenów..Istotne jest, aby po zamknięciu restauracji sprawdzić czy karty są czyste, czy między kartkami nie znalazły się jakieś pozostałości jedzenia. Taka z pozoru nieznaczna gafa może mieć wielki wpływ na wizerunek naszej restauracji.

Oprócz tego polecamy przyprawniki – nietuzinkowe i praktyczne organizery na przyprawy.Najwyższej jakości pudełka na przyprawy posiadają 6 pojemników. Pierwsze co przykuwa uwagę to doskonała jakość wykonania produktu. Francuska precyzja i najlepszej jakości materiał od razu rzucają się w oczy.Przezroczyste pudełko pozwala zobaczyć zawartość wszystkich pojemniczków. Oprócz tego pojemniki posiadają wyraźne opisy ich zawartości, zabezpieczone przed zabrudzeniem i proste do wymiany.
Poza tym musimy pamiętać o systematycznych wycieraniu przyprawników i wsypywaniu świeżych przypraw. Restauracja to jeden z najcięższych biznesów. Wszystko jest niezwykle ważne, żeby w obliczu silnej konkurencji właśnie nasza restauracja zapraszała do spróbowania dań i do powrotu w to samo miejsce. A jak wiemy diabeł tkwi w szczegółach! Odpowiednie karty menu restauracji i przyprawniki to bardzo ważne drobiazgi, które powinny tworzyć zgraną całość i mają duże znaczenie w tworzeniu wizerunku każdej restauracji.