Złomowanie auta jest alternatywą dla ludzi chcących sprzedać swe auto.

Złomowanie samochodu jest alternatywą dla właścicieli pragnących sprzedać swoje auto. Ze względu na stan samochodu, lub jego rok produkcji jedynym wyjściem jest sprzedanie samochodu w autoryzowanej stacji recyklingu pojazdów. Samochody, które trafiają na to złomowisko są poddane recyklingowi surowców wtórnych a detale używane, nadające się do dalszego użytkowania z takiego auta trafią na rynek wtórny. By można zezłomować auto musi ono być kompletne – oznacza to, że waga samochodu winna być przybliżona do fabrycznej wagi całkowitej samochodu.

Złomowane auto powinno również mieć czytelne numery VIN nadwozia, dowód rejestracyjny (lub xero z wydziału komunikacji) tablice rejestracyjne. auto złom łódź skupuje też auta do zezłomowania. Skupowane są pojazdy starych roczników, auta rozbite, powypadkowe, spalone i popowodziowe. Skupują w zasadzie każde samochód (strona tutaj) na 4 kołach! Skupują także samochody dostawcze, ciężarowe, rolnicze oraz przemysłowe.

przykładowy samochód marki ford

Autor: Greg Gjerdingen
Źródło: http://www.flickr.com

Stworzony został portal gdzie można dać samochód do kasacji. Starczy napisać złomowanie pojazdów poznań – , auto złom Gdynia czy też auto złom warszawa i jest się dobrze kierowanym co dalej czynić z tym samochodem. To portal dla ludzi mających problemy ze swoim starym lub niesprawnym samochodem. Przeważnie właściciele tych modeli nie mają poglądu, co mają z nimi zrobić. Porzucają oni w tych sytuacjach swoje auta na ulicach i chodnikach, zastawiając miejsca parkingowe. Tak dzieje się właśnie w różnych miejscowościach w Polsce. Bardzo dobrym rozwiązaniem tego typu kłopotów jest złomowanie samochodów. Starczy skorzystać z usługi stacji demontażu, która prowadzi skup samochodów, nie nadających się do dalszej jazdy. Utylizacja samochodów może przyczynić się nie tylko do chronienia środowiska naturalnego, ale również pozwoli posiadaczom nie działających modeli pojazdów na zarobieniu nawet kilkuset złotych.Czytaj też

Złomowanie aut to pomoc robiona przez fachowe biznesy, które z chęcią zakupują stare auta. Zazwyczaj stacje demontażu zapewniają też odbiór zakupionego samochód. Teraz nie trzeba już marnować drogocennego czasu, bowiem złomowanie pojazdów może zostać wykonane przez przedsiębiorstwa mieszczące się nawet o kilkaset kilometrów. Skup auta odbywa się na miejscu i w czasie odpowiednim dla właściciela pojazdu. Samochody są odbierane ich transportem i wydaje się dokumenty o zezłomowaniu pojazdu. Nie trzeba nawet wychodzić z mieszkania aby sprzedać samochód.
Zapoznaj się z