Hydrografika, jedna z najbardziej nowoczesnych technologii przenoszenia nadruku .

Po pierwsze hydrografika pozwala nałożyć różne wzorce na nawet bardzo złożone płaszczyzny. zaniedbane rzeczy nabierają życia, nowe – nabierają indywidualności, tradycyjne stają się niespotykane, a niepospolite – zapierają dech w piersiach. By je stworzyć, należy posiadać właściwe narzędzia, do których zaliczają się wanna do hydrografiki, folia, aktywator oraz specyficzna przemysłowa zmywarka.

Jednym ze szczególnie istotnych etapów, którego nie powinno się pominąć, jest: odtłuszczenie nawierzchni i jej zmatowienie.

Zobacz bez wahania ten udostępniony poniżej artykuł. Prezentuje on zbliżoną problematykę, zatem na pewno także będzie dla Ciebie interesujący.

Co więcej, trzeba pokryć ją podkładem , a po nałożeniu wzoru nałożyć bezbarwny roztwór farby, który utrwali nałożony druk wodny i zabezpieczy go przed zużyciem. Druk wodny, wykonany w technice hydrografiki, można zastosować np. w branży przemysłowej, motoryzacyjnej oraz promocyjnej.

WaterDesign

Wyśmienicie przyda się również do zrobienia deseni na wózkach dziecinnych albo artykułach gospodarstwa domowego. Nadruk wodny idealnie ozdabia różny typ powierzchni.

wzór

Autor: Juhan Sonin
Źródło: http://www.flickr.com

Obraz zostaje przełożony na prawie każdą nawierzchnię odporną na wodę, jak: metal, plastik, drzewo, materiał szklany, ceramika. Na folię można nanieść wszelakie możliwe obrazy, w tym te regularne lub desenie naśladujące drewno czy marmur, dzięki którym produkt, na którym będzie użyty, w znacznym stopniu zwiększy swoją wartość i podwyższy się poziom jego wyglądu. Możliwe jest nałożenie nawet najbardziej niepowtarzalnych obrazów. Bardzo dużo zależy od personalnych potrzeb odbiorcy. Dodatkowo wyżej wymieniony rodzaj druku jest mocno wytrzymały i trudno na nim wyrządzić jakiekolwiek uszkodzenia.

Profesjonalność jego wykonania gwarantuje najwyższą jakość. Jeżeli chcielibyśmy wiedzieć więcej na temat hydrografiki, powinniśmy zapisać się na warsztaty z hydrografiki. Nie tylko posiądziemy wiedzę o prezentowanym rozwiązaniu nakładania druku, ale będziemy mogli poszerzyć wachlarz własnych usług oraz zdobyć nowych klientów, zaciekawionych tą pionierską technologią. Szkolenia z hydrografiki, uczą np. jak wybierać właściwe lakiery, kolory oraz prawidłowo przygotować miejsce pracy. Biorący udział w szkoleniach, zapoznają się również z budową wszystkich potrzebnych do przeprowadzenia tego procesu sprzętu i tego czym sugerować się podczas wybierania dostawców materiałów. Ponadto każdy otrzymuje przybory szkoleniowe, które ułatwiają przyswajanie informacji. Dobrze jest zatem wnikliwiej zaznajomić się z tym tematem i zastosować nowoczesne narzędzia.