Dzierżawa auta na przyjęcie ślubne – jaki wóz wyselekcjonować?

Zawarcie związku małżeńskiego jest okazją sensacyjną, więc każda Para Młoda śni o tym, by trafić na uroczystość w ponadprzeciętnym pojeździe. Najmilej w tym celu wynajmują samochód. Tu pokazuje się problem – jakie auto dobrać i na co w takim razie zwracać uwagę?

Para Młoda ma wielki wybór opcji, który pozwala zrealizować każde marzenie. Do tych

przejazdy osobowe

Autor: Jason Thien
Źródło: http://www.flickr.com

w najwyższym stopniu rutynowych opcji kategoryzują się limuzyny – symbol klasy, szyku, prestiżu i przepychu. Inną, coraz popularniejszą opcją są auta zabytkowe lub te, jakie kojarzą się z czasami PRL-u. Po te auta chętnie sięgają w zasadzie młode osoby, stawiające na nietuzinkowość.Limuzyna to nietypowy rodzaj samochodu – kojarzy nam się z luksusem, komfortem i tworem przeznaczonym dla „elit”.

Okazuje się jednakże, iż jest ona na wyciągnięcie dłoni każdego z nas. Coraz popularniejszy jest bowiem zwyczaj wypożyczania tegoż auta na rozliczne okazje – w większości wypadków są to śluby i dodatkowo wesela, lecz zdarzają się także studniówki, osiemnaste rocznice urodzin, wieczory panieńskie i kawalerskie, okrągłe rocznice zaślubin, a nawet specyficzne randki. Przejazd limuzyną implikuje prestiż i niezapomniane doznanie. Samochód (powłoka ceramiczna) ten przyciąga uwagę wszystkich ludzi dookoła. Zazwyczaj mieści się 6 jednostek – to są klasyczne wersje tego luksusowego auta, jednakże zdarzają się też modele dłuższe, które są w stanie pomieścić większą liczbę pasażerów.

przystanki autobusowe

Autor: The TAS Partnership Ltd
Źródło: http://www.flickr.com

Nie brakuje także zwolenników aut klasycznych – tego rodzaju jak na przykład mercedesy – szybkich i sportowych, a niekiedy gigantycznych aut terenowych. Sposobności jest naprawdę sporo. Przy organizacji ślubu potrzebujemy zarówno pojazdu dla znajomych , a często firmy wynajmujące samochody w Jeleniej Górze posiadają również w swojej ofercie wynajem autokaru czy też busów. Firmy też często w swojej ofercie oferują dla użytkowników busy do Niemiec Jelenia Góra, gdzie to jesteśmy w stanie właśnie pożyczyć tego typu pojazd na przejazd zagraniczny. Powinno się zaznajomić z inicjatywami, albowiem często można „załapać się” na rabaty.

Wybierając samochód do zaślubin, wskazane jest aby zwrócić uwagę nie ledwie na typ samochodu, ale również na cenę, dostępność terminu i dodatkowo usługi dodatkowe, np. odpowiednie przystrojenie auta. Wynajem limuzyny i busa (np. w opcji busy do Niemiec Jelenia Góra) to znamienita opcja tak samo dla młodych ludzi jak i starszych, którzy pragną znakomicie zaprezentować się przed ludźmi.