Telebimy w mieście, czyli świetny sposób na promocję asortymentu

Telebim to jeden z wielokrotnie wykorzystywanych nośników reklamy outdoorowej. Cieszy się sporym uznaniem zarówno wśród małych jaki dużych przedsiębiorców. Nowoczesne telebimy pozwalają nie tylko na emisję reklam statycznych, ale także wyświetlanie bardzo zaawansowanych spotów reklamowych.

medas-media.com.pl/telebimy-jeleniagora.html

Autor: Piotr Drabik
Źródło: http://www.flickr.com
Jedną z najistotniejszych zalet telebimów jest wystarczająco czysty i czytelny obraz przy sporym nasłonecznieniu, dzięki temu reklamę widać nawet z dużej odległości od nośnika. Reklama emitowana na telebimach dociera zarówno do kierowców, jak i przechodniów… i to już z odległości stu trzydziestu metrów! Co istotne, reklama jest doskonale widoczna zarówno w ciągu dnia, jak i po zmroku.

Jeśli opisywane na tej witrynie omówienie głęboko Cię zaciekawiło, to zalecam to źródło (https://www.saleweselne.com/bielsko-biala/) – ono jest równie emocjonujące, jak materiał, który właśnie czytasz.

Sporą zaletą telebimów jest także duża powierzchnia ekranu. Wszystkie to sprawia, że reklamy emitowane na telebimach nie mogą pozostać niezauważone! W dodatku telebimy nie mają niekorzystnego wpływu na estetykę miasta, tak jak oblepianie budynków plakatami i szyldami. Telebimy pozwalają przedsiębiorcom na promowanie swoich usług i towarów zarówno w ścisłym centrum miasta, jak i na jego obrzeżach. To pozwala na obszerną emisję kampanii reklamowej i jej dostosowanie do grupy odbiorców, których możemy uprzednio określić z uwagi na lokalizację zamieszkania.

Czy pasjonuje Cię taka kwestia? Jeśli tak, to kliknij ten odnośnik oraz zdobądź pomocne informacje (https://scootive.pl/hulajnoga-czesci/142-widelce) także na analogicznej witrynie!

Aby natrafić na jeden z największych i najnowocześniejszych telebimów w mieście wystarczy wpisać w wyszukiwarkę: telebim Jelenia Góra. Telebimy w mieście tak jak żadna inna forma promocji, są świetnie widoczne w czasie wzmożonego ruchu pieszego i samochodowego.

telebimy reklamowe nocą

Autor: 7 w d
Źródło: http://www.flickr.com
Sprawdzają się przy wyjazdach z parkingów przy supermarketach i stacji benzynowych, na dworcach PKS, przy dużych skrzyżowaniach, galeriach handlowych, jak i przy zjazdach do głównej części miasta z obwodnicy. Reklamy wyświetlane są na ekranach zazwyczaj co 5-15 sekund. Czas trwania samego spotu promocyjnego uwarunkowany jest od wymogów i decyzji reklamodawcy. Zainteresowany ofertą taką jak: telebim Jelenia Góra, może wybrać zarówno nadawanie gotowych projektów, jak i zbiorcze opracowanie grafiki i wykonanie reklam, wraz z napisaniem tekstów promocyjnych oraz przygotowaniem fotografii. Wiele osób wybiera dokładnie taką opcję reklamy, ponieważ jest zdecydowanie tańsza i bardziej skuteczna w porównaniu z reklamą radiową czy reklamą telewizyjną.