Auto nowe czy używane?

Posiadanie samochodu to nie jedynie przyjemność. Tak samo jak o wszystko co posiadamy, powinniśmy o pojazd odpowiednio zadbać. Mym sądem najlepszym rozwiązaniem jest nabycie w miarę nowego pojazdu, a już doskonałym wyjściem będzie wóz prosto z salonu. Większość osób odczytujących ten tekst przynajmniej zaprotestuje. Ja tymczasem będę stał przy swoim.

Swojego czasu podsłuchałem maksymę która towarzyszy mi do dziś, mianowicie brzmiało to tak: „wyłącznie bogatego stać na przedmioty drugorzędnej jakości”.

Jeżeli rozważana kwestia okazała się dla Ciebie cenna oraz zamierzasz ją zbadać też od innej strony, zobacz więcej znajdziesz tu (http://www.magazynauto.pl/uzywane/przeglad-uzywanych-mini-zalety-wady-usterki-ceny,aid,1485) – ona też ją omawia.

Człek o przeciętnych dochodach winien zadbać o to aby produkt jaki nabywa służył mu długo. W kwestii czterokołowców to powiedzenie sprawdzi się w 100 procentach! Oczywiście że można zakupić z drugiej ręki czterokołowiec dużo taniej aniżeli nowy, ale nie mamy pewności jak długi czas od chwili zakupu będzie on działał. Koszty możliwych reperacji (jeśliby dodać je do ceny kupna) niechybnie dorównają nowiutkiemu modelowi owej marki.

Przypadł Ci do gustu nasz wpis? Zatem zapewne masz ochotę przeczytać więcej. Jeśli tak, to wejdź w ten link i kliknij po źródło (https://www.akumulator24.com.pl/akumulatory.html). Miłej lektury!

Żółte auto

Autor: JOHN LLOYD
Źródło: http://www.flickr.com

Nabywając nowy samochód przykładowo Fiat serwis mamy zapewniony. W ramach usług ponadprogramowych możemy sobie wykupić pakiet przeglądów okresowych. Zaletą takiego rozwiązania będzie niezmienność ceny za usługi we wskazanym w umowie czasie. Gdyby więc w czasie przeglądu okresowego okazała się konieczną wymiana jakichś elementów producent za robociznę nie podwyższy nam stawki, uiścicie jedynie za reflektory Fiat zapewnia nam również niezawodność wymienionych części. Mamy również możliwość korzystania z dowolnego upoważnionego miejsca napraw, starczy w instrukcji samochodu sprawdzić listę pod tytułem serwis Fiat lub wbić tę frazę w przeglądarce.Autor

Przeprowadzając regularnie zalecane przez fabrykanta kontrole z pewnością nie będziemy musieli ponosić dodatkowych wydatków przez długi okres użytkowania auta.
Możemy oczywiście zakupić to co nas interesuje w sieci wpisując przykładowo w przeglądarkę: lampy Fiat, po czym udać się do pobliskiego mechanika który wykona swą robotę równie solidnie. Niezależnie od tego czy nabędziemy samochód nowiutki czy z drugiej ręki, nie czyni źle ten, kto o samochód troszczy się niczym o własną małżonkę (naturalnie to ona winna być na pierwszym miejscu). Dzięki tym zabiegom samochód będzie nam służył długo a być może nawet wymieniając go w przyszłości na nowszy model nie stracimy na tym.
Opracował