Jeśli szukasz naprawdę skutecznej reklamy, decyduj się na telebim

Reklama jest niezwykle kluczową częścią każdej działalności biznesowej. Pomaga ona dotrzeć do licznej grupy odbiorców i wywołać zainteresowanie w ewentualnych nabywcach. Bardzo istotne jest, by reklama obrała naprawdę skuteczną postać, ponieważ wtedy będzie ona opłacalna i przełoży się na rzeczywiste pieniądze.

Reklama

Autor: shipscompass
Źródło: http://www.flickr.com
Biznesmeni mają do swej dyspozycji dużo form reklam

Nie da się zaprzeczyć, że rynek reklamy jest na tę chwilę świetnie rozwinięty i cały czas ulepsza swe narzędzia oraz metody pozyskiwania nabywców dla swoich kontrahentów. Reklamy są obecne wszędzie, tak i na ulicach oraz budynkach miast, jak i w gazetach, internecie, radiu oraz telewizji. Każdy biznesmen w tym gąszczu reklam musi zdobyć miejsce dla siebie oraz własnego produktu, co nie zawsze jest łatwe. Ważne jest zatem, żeby trafić na takie narzędzie, które pomoże wyróżnić się na tle pozostałych anonsów reklamowych. Pomysłem na to ma szansę okazać się telebim – rekomendowany serwis.

Telebim czyli nowoczesny nośnik reklamy

Billboardy są stosowane w reklamie od dłuższego czasu, z z dobrym efektem przyciągają spojrzenia przy drogach i w strategicznych częściach miast. Nowszą i ulepszoną wersją billboardu jest telebim, czyli wielki ekran, który wyświetla reklamówki, filmiki lub hasła. Walorem telebimu jest fakt, że można na nim umieszczać kilka wersji reklam równocześnie, co przy klasycznym billboardzie jest niewykonalne. W licznych sytuacjach wszystkie ważne szczegóły mogą nie mieścić się na większym plakacie albo stać się nieprzejrzyste. Telebim eliminuje ten problem bo może emitować informacje partiami. Poza tym połyskliwy ekran skuteczniej przyciąga wzrok kierowców i przechodniów.dalszy ciąg – oceń -/J]

Gdzie zamieszcza się telebimy?

Telebimy umieszcza się w miejscach centralnych i często uczęszczanych. Może być to ruchliwa trasa samochodowa, skrzyżowanie lub rondo, ale równie dobrze telebim można montować na budynkach w centrum miast, oczywiście kiedy nie są one zabytkowe. Telebimy odpowiednio sprawdzają się w miejscach, gdzie jest odpowiednia widoczność, lub gdzie samochody czy piesi muszą na chwilę zatrzymać się i mogą zainteresować się czymś innym poza drogą. Dlatego tak często telebimy spotyka się u zbiegu ulic, przy przejściach dla pieszych, parkingach, jak również przy rondach albo przejazdach kolejowych. Przykłady miejsc z telebimami można zobaczyć tutaj: daily motion.