Coraz bardziej popularne zdjęcia 360

Jeżeli chodzi o dzisiejszą kulturę to widzimy, że ważne są w niej różnego rodzaju obrazki. Przekaz powinien być prosty, na zdjęciu musi być widać wszystko. Dlatego tak powszechna ostatnio stała się fotografia obrotowa. Jest to taka fotografia, która ma ukazać produkt w jak najbardziej rzeczywistej formie. Przy tego typu fotografii można ujrzeć konkretną rzecz z każdej strony.

Nie ma żadnego kłopotu z tym, żeby zobaczyć np. jak konkretna bluza prezentuje się na modelce. To całkiem inny wymiar zdjęć, który faktycznie jest w stanie przyciągnąć klientów. Bo zupełnie inaczej patrzy się na normalne fotki, a jeszcze inaczej spoglądamy na zdjęcie (zobacz by porównać), które odzwierciedla wszystkie szczegóły.

fotograf

Autor: Seth Anderson
Źródło: http://www.flickr.com

Dlatego jeśli zależy nam na tym, żeby nasze produkty zostały dobrze zaprezentowane na stronie www to warto poprosić profesjonalistę o stworzenie fotografii obrotowej, zwłaszcza, jeśli konkretne produkty da się ujrzeć tylko w Internecie. Jeśli nie prowadzimy żadnego zwykłego sklepu, to warto wziąć pod rozwagę stworzenie galerii w formie zdjęć obrotowych. To na sto procent stanie się wabikiem na klientów.

Fotografie w trójwymiarze
Dziś wszystko jest w 3D, wybieramy się na produkcje filmowe z tym znaczkiem i da się nawet oglądać zdjęcia 360 stopni. Jak na razie zdjęcia tego typu są tworzone z myślą o produktach, ale na pewno, z czasem, przeniesie się to na nasze codzienne fotografie. Bo wiele osób chciałoby mieć fotografię w 3D, które może przesłać rodzinie, która jest oddalona o parę tysięcy kilometrów od nas. Ale na razie fotografia produktowa zajmuje pierwsze miejsce przy zdjęciach 3D.

Masz chęć przeczytać inne równie pomocne porady? Jeżeli tak, to zobacz tutaj skup starych banknotów, a niewątpliwie nie odczujesz rozczarowania.

Pozawala to klientowi na zapoznanie się z produktem. Widzimy wyraźnie, czego możemy się spodziewać. Nie trzeba dopraszać się o podsyłanie jeszcze jakiś zdjęć, bo nie udało nam się czegoś zauważyć. Na zdjęciach 3D widzimy wszystko. Jest to na pewno genialne rozwiązanie, jednak muszą się tym parać zawodowcy, bo inaczej, na naszej stronie będą imitacje fotek 3D a to będzie niekorzystnie świadczyło o naszej firmie. Jeżeli nie stać nas na zdjęcia obrotowe, to lepiej żeby nie kombinować i najlepiej wrzucić zwyczajne fotografie. Ale z drugiej strony prawda jest taka, że trzeba inwestować w firmę, bo inaczej nie będzie oczekiwanych efektów.