Cena tak popularnego obecnie kultu młodego wyglądu i możliwości jakie daje współczesna medycyna.

Kult młodości jest na stałe wpisany w rzeczywistość bogatych i rozwiniętych krajów. Coraz bardziej jest nie do pomyślenia, żeby kobieta wychodziła z domu z siwą głową, lub pozwoliła sobie na pokazywanie zmarszczek.

botox

Autor: Dr. Braun
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli nawet zmarszczki są wynikiem jej radosnego usposobienia i pojawiły się na skutek ciepłego uśmiechu, który jej prawie nie schodził z twarzy. Obsesja ta także zaczyna dopadać panów, jacy do niedawna dzielnie bronili się przed wszelkimi zabiegami kosmetycznymi, choćby chodziło tylko o usunięcie szpecących pryszczy. Ich wyjaśnienia mówiące o atrybutach męskości i dojrzałości, za jaką będzie stać odpowiedzialność i stateczność coraz słabiej się słyszy. Za to w gabinetach kosmetycznych kolejki wydłużają się nie tylko o same panie. Rosnącą grupę klientów stanowią właśnie mężczyźni, którzy się decydują na coraz bardziej zdecydowane zabiegi które mają polepszyć ich samopoczucie oraz wygląd.

O ile jeszcze kilka lat wstecz najczęściej wybieranymi zabiegami jakie powszechnie stosowano było wypełnianie zmarszczek Warszawa (), eliminacja blizn i różnych przebarwień, czy botoks Warszawa (), o tyle dzisiaj coraz chętniej zaczyna się sięgać po znacznie bardziej radykalne metody. Będzie tu chodzić o chirurgię plastyczną i niebywałe możliwości, które może dać. Zabieg napinania skóry twarzy polega przykładowo na nacięciu skóry z tyłu głowy i przeszyciu jej w taki sposób, że napnie się ona na policzkach. Podnoszenie górnych powiek opiera się na analogicznej metodzie. Po prostu nacina się płat skóry nad oczami i odcina mały klin, a następnie zszywa się nacięte fragmenty. Sprawdź też lifting wrocław twarzy Warszawa.

zmarszczki

Autor: Fotolia
Źródło: Fotolia
Mniejsza ilość skóry powinna zlikwidować efekt opadającej powieki i w dużym stopniu odmładza spojrzenie. Możliwości na ingerencję w naturalne procesy jest coraz więcej i z pewnością są coraz bardziej skuteczne i bezpieczne. Przeszkodą mogą być ceny. Jeśli chodzi o botoks ceny to kształtować się one będą na poziomie do kilkuset złotych za pojedynczy zabieg, jednak zabiegi te co jakiś czas należy powtarzać. Jeśli chodzi o operacje plastyczne w grę wchodzą już tysiące złotych, za to rezultat jest znacznie trwalszy.