Ramiączka zrzuć, czyli w odnalezieniu idealnego prezentu, bo w życiu każdego faceta przychodzi taki dzień, że musi kupić swojej dziewczynie biustonosz.

Sposobności do obdarowywania podarunkami jest dużo. Podczas gdy nasze przyjaciółki nie mają już gdzie przechowywać bransoletek a batoniki idą im w talię. Należy podumać nad nietuzinkowym mikołajkowym prezentem. Figi mogą być kuszącym upominkiem dla naszej ukochanej kochanki.

biustonosz

Autor: Treacle Tart
Źródło: http://www.flickr.com
Nabycie kobiecej bielizny to nie jest takie łatwe zadanie. Poza kwestią wpasowania się w fason, jest dodatkowo kwestia wielkości, wykroju, wielu informacji, jaki niesie ze sobą taki podarek. Ujmując rzecz praktycznie, trzeba pokombinować nad nabyciem bardotki (biustonosze z formowanymi miseczkami).
Po Mikołaju okres zabawy sylwestrowej. Nic tak nie poprawia humoru jak śliczna suknia bez pleców – dlatego też modny stanik bez ramiączek zdaje się być najkorzystniejszą z możliwych wyjść – ponadto delikatny bukiet wody kolońskiej i wielkie wyjście będzie fenomenalne. Na urlopie ramiączka są pod kontrolą.

Zapewne zainteresuje Cię ta polecana strona internetowa (http://arapneumatik.pl/k-132-przewody-pneumatyczne) na opisywany wątek, więc nie zwlekaj – kliknij tu i przeczytaj więcej na taki temat.

Na odsłoniętych dekoltach, solidny biustonosz o kroju strapless, musi być odpowiednim wyborem.

biustonosz

Autor: Treacle Tart
Źródło: http://www.flickr.com
Biustonosz bez ramiączek nadaje się na spotkanie biznesowe, do bluzek, letnich topów i sukienek z wiązaniem na szyi oraz wszelkiego typu dekoltów. Gdziekolwiek pójdziecie, zabawa nie będzie kłopotem, ponieważ najbardziej realnym wyborem jest w tym przypadku „bezramiączkowiec”.

Biustonosze typu strapless najlepiej układają się na figurze o drobnej górnej części ciała i u kobiet wyższego wzrostu – . Dekolty pań w dobrze dobranym biustonoszu bez ramiączek, pozwalają pięknie zaprezentować biust. A dzięki temu odwrócić wzrok chociażby od szerokich bioder. Przyda się więc waszej partnerce, jeśli będzie chciała poprawić nieco proporcje sylwetki.