Jakie samochody sprzedają się świetnie w Polsce? Czy będzie to zaskoczenie?

Samochód prosto z salonu gwarantuje pewniejszą niezawodność niż pojazdy używane. Tego typu zakup to także większy prestiż. Dłuższy okres gwarancyjny to zapewnienie poczucia bezpieczeństwa, dziś normą są już trzy lata gwarancji, natomiast najdłuższy okres gwarancji może wynieść nawet siedem lat.

skoda

Autor: order_242
Źródło: http://www.flickr.com
Przez to często oraz chętniej kupujemy nowe auta, a koniec poprzedniego roku był tego najlepszym przykładem. Te bardziej popularne auta 2014 roku to Skoda, Toyota oraz Volkswagen. A jak ta sytuacja prezentuje się w 2015 roku? Chociaż jeszcze ten rok trwa, to już jest możliwe by sprawdzić pierwsze wyniki sprzedażowe. Na miejscu trzecim jest Volkswagen Golf, lecz kolejne dwie pozycje to już dominacja Skody – sprawdź naszą propozycję http://www.s-performance.pl/. Na drugim miejscu bowiem znajduje się Skoda Fabia, zaś na pierwszym Skoda Octavia. Dlaczego to właśnie taki rodzaj auta jest tak popularny?

U podnóża sukcesów leży skorzystanie z rozwiązań technicznych Volkswagena Golfa. Przez co kupujący mają pewność, że nabywają produkt solidny, zapewniający długą eksploatację oraz poczucie bezpieczeństwa. Nie jest to jednak tylko kopia tej niemieckiej marki, gdyż auto myjnia – (pranie tapicerki bydgoszcz) może nie ma oryginalnego nadwozia, ale prezentuje się bardzo ładnie oraz wzbudza zaufanie. W stosunku do pierwszej generacji, nadwozie Octavii II trochę się powiększyło, lecz to dobrze, z pewnością poczują to osoby podróżujące z tyłu. Poprzednio można było narzekać na zbyt małą ilość przestrzeni, szczególnie na umiejscowienie nóg. Dzięki zwiększeniu rozstawu osi o 66 mm komfort jazdy z tyłu polepszył się.

Zwiększyła się również przestrzeń ponad głowami oraz szerokość wewnątrz. Bardziej pojemny jest również bagażnik, ponieważ w kufrze liftbacka mamy 585 l, a w kombi 605 l. Zmniejszony jest próg załadunku, przez co wkładanie ciężkich rzeczy jest łatwiejsze. Nie powinien dziwić fakt, że ten rodzaj Skody jest tak rozchwytywany.

Sporo ludzi “podrasowuje” ten typ aut, dzięki czemu przedstawiają się one nawet bardziej okazale. Wspomniane czynności jak oferuje Skoda Octavia, takie tuning sklep to gwarancja, iż nasz model samochodu zyska na wygladzie oraz oryginalności. Tak na prawdę każdy właściciel chce aby jego samochód odznaczał się w jakiś sposób pośród innych aut. Jeżeli sami nie mamy pewności co do efektów tych zmian, które wprowadzimy, warto udać się do specjalistów.