Jak toczyło się życie, kiedy nie było sieci internetowej? Jak sobie radzili wtedy ludzie? Jak organizowali sobie życie?

Wielu młodych osób autentycznie pyta, jak kiedyś było bez Internetu? No jak to było? Jak ludzie się poznawali, jak wyszukiwali potrzebnych informacji, jak robili wszystko inne, co współcześnie wykonujemy teraz w sieci?

Te bardzo ciekawe kwestie nie da się tak po prostu streścić w jednym zdaniu, bo życie było wtedy inne, inne czasy, zupełnie odmienne doświadczenie ludzi. Zyją jeszcze ludzie, którzy nie korzystają z internetu, może ich warto zapytać?

Samochód Volkswagen

Autor: Mathew Bedworth
Źródło: http://www.flickr.com

Zdecydowanie najczęściej najstarsi z nas nie korzystają z Internetu, Ci, którzy przyszli na świat w zupełnie innych czasach i którym do szczęścia nie jest potrzebny żaden komputer z dostępem do sieci.

Skoro rzuciłeś okiem na umieszczone w tym serwisie artykuły, to oprócz tego zerknij na opracowanie (http://stacjakontroli.wroclaw.pl/pl/kontakt), które także prawdopodobnie przykuje Twoją uwagę.

Co więcej, wielu z tych ludzi nie ma na co dzień kontaktu z komputerem , po prostu, podobnie, jak dla nas maszyna do pisania jest czymś dziwacznym, tak dla nich komputer, a co dopiero laptop to naprawdę dziwaczne przedmioty. Zresztą, nie trzeba patrzeć tak daleko. Pokolenie ludzi urodzonych w latach sześćdziesiątych i siedemdziesiątych nie ogarnia tematu, a jak już, to najczęściej z przymusu, bo na przykład trzeba korzystać z neta w pracy.

Niewielu młodych ludzi może pojąć, jak to się dzieje, jak kiedyś poszukiwano na przykład auto złomu w Krośnie czy auto złomu w Lublinie, a jak ktoś chciał wyszukać skup w Bydgoszczy, to co robił? Teraz należy wpisać w wyszukiwarkę auto złom Wrocław i uda się nam coś wyszukać, a wtedy jak to było, no jak? A jak szukało się książek, informacji o danym wydarzeniu? Odpowiedzi na to pytanie właściwie nie ma, a raczej jest, ale pewnie mało satysfakcjonująca dla wielu: po prostu kiedyś nie zastanawiano się nad tym.

Pamiętaj, że podobne teksty, są bardzo blisko. Kliknij tu, a pokażą Ci się przydatne teksty (www.s-performance.pl/) oraz dzięki temu zgłębisz więcej detali na przedstawiany temat.

Żyje się i dostosowuje do panujących warunków, radzi sobie i nie myśli, że może być lepiej czy gorzej.

Jest jak jest, w każdych czasach i okolicznościach można przystosować się do życia, nie warto się zastanawiać, jak można było funkcjonować kiedyś tam, bo to pytanie wymyka się logicznej zasadzie, że nie sposób przyłożyć dwóch okresów, by je porównać. Ich porównanie jest niemożliwe, podobnie jak każde życie jest wyjątkowe i każdy przeżywa je na własny sposób. A to powoduje czasami problemy. Polecamy auto złom Nowy Sącz. Skoro każdy odbiera życie na własny sposób, to nigdy siebie nie zrozumiemy nawzajem…? Nie, może nie jest tak źle, to zresztą temat na inny artykuł.